Vojtěch Kober: "Po vyrovnávacím gólu jsem se musel štípnout. "

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče ve 30. kole krajského přeboru a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vojtěch Kober ze Sokola Třebeš se stal nejlepším hráčem. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Vraťme se k poslednímu utkání v Polici. Prohrávali jste v 80. minutě 0:3 a nakonec jste zvítězili 4:3. Jak jsi zápas viděl ty?
Do zápasu jsme nevstoupili dobře a pro soupeře jsme nebyli nebezpeční. Polici se podařilo dát za první poločas tři góly a do 80. minuty měla zápas pod kontrolou. Poté se ukázala síla našeho týmu a po skvělém závěru jsme si zaslouženě odvezli tři body.
Ty ses dostal na hřiště jako střídající hráč a dvěma góly jsi vyrovnal, tak jaký to byl pocit?
Po vyrovnávacím gólu jsem se musel štípnout. Vůbec jsem nečekal, že při prvním startu za “A” tým by mi tam mohlo něco spadnout.
Zažil jsi někdy podobný zápas jako byl ten v Polici?
Pár obratů jsem zažil, ale tomu proti Polici se žádný nemůže rovnat.
Jsi stále ještě dorostenec a hned jsi vyhrál hráče kola krajského přeboru, tak co na to říkáš?
Ani ve snu mě nenapadlo, že by se mi to mohlo povést, natož hned při premiérovém startu. Kluci mi asi poctivě posílali hlasy, abych mohl něco přihodit do kasy.
"A" tým už má po sezóně, ale v dorostenecké lize se ještě hraje, jak jsi spokojen s vaším působením v lize?
Podzimní část proběhla určitě nad moje očekávání. V jarní části nás trápila zranění, která se bohužel podepsala i na výsledcích.