ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 20.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 20. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Jak vypadal zápas s Loučovicemi z vašeho pohledu?
Do utkání jsme vstupovali s povinností získat 3 body, ale také odčinit náš slabý výkon v posledním zápase s Chvalšinami. A to se povedlo na výbornou. Obzvlášť první půle byla z naší strany velice kvalitní. Prakticky v 19.minutě bylo rozhodnuto. Jsem rád, že i za takového stavu jsme nepolevili a do soupeře bušili dál. Musím kluky pochválit. Nakonec z toho byl debakl 10:0, tohle se muselo fanouškům líbit.
Soupeři jste dali deset branek, vy jste ho první brankou načal, popište nám vaší branku?
Hned ve 2.minutě jsem po akci na pravé straně dostal zpětnou přihrávku na hranici velkého vápna, míč si navedl na svoji pravou nohu kolem obránce a střelou na zadní tyč otevřel skóre. Musím přiznat, že se mi celkem ulevilo, na gól jsem čekal opravdu dlouho. Navíc je to premiérový gól v novém klubu, takže maximální spokojenost.
Jaká je vaše dosavadní kariéra?
Celou svoji kariéru jsem strávil v Kaplici. Výjimkou je pouze jednoroční štace na "Čtyráku" v mládežnické kategorii.
Co vás zlákalo k angažmá v Dolním Dvořišti?
Uvědomil jsem si, že je čas na změnu. V Dolňáku je skvělá parta a to rozhodovalo. Mám tu spoustu kamarádů a cítím se tady fakt dobře. Neméně důležité při rozhodování byla i ambice postoupit. Dolňák si zaslouží hrát vyšší soutěž.
Na jakém postu nejraději nastupujete?
Střed zálohy. V Dolňáku hraju trochu víc z hloubky a to mi vyhovuje.
Jaký váš oblíbený hráč, tým, soutěž?
Můj celoživotní klub je Arsenal. Z hráčů to byl například Rosický nebo Fabregas.
Kdo podle vás postoupí a kdo naopak sestoupí?
Momentálně černého Petra drží v ruce Loučovice, kluci vypadali hodně odevzdaně.. V boji o udržení je doplní Chvalšiny a Sedlec. Dříteň mě překvapila, ta se sestupu vyhne. Na čele tabulky to vypadá na souboj mezi Roudném a Kameňákem, ale ani my nic nevzdáváme. Do konce soutěže zbývá 6 kol, tj. 18 bodů. Našim cílem je urvat všechny a doufat.
V příštím kole vás čeká zápas doma proti Boršovu, jaký zápas očekáváte?
3 body zůstanou doma! Doufám, že všichni navážeme na výkon s Loučovicemi.