Zimní příprava byla náročná., říká Michal Mlejnek

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Michal Mlejnek z Hrotovic, který přispěl dvěma góly k výhře svého týmu nad Rapoticemi B. Nyní si s vítězným hráčem přečtěte celý rozhovor.

0
Michale, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas z tvého pohledu?
Byl to velmi těžký zápas. V poločase jsme neproměnili spoustu šancí a Rapotice z ojedinělé šance dali gól. Věděli jsme, že musíme vyhrát, proto to bylo o to těžší. Kdyby Rapotice daly do poločasu na 2:1, tak by to bylo mnohem těžší utkání. Druhý poločas byl už jen v naší režii a domácí mohli být rádi za výsledných 2:7.
Jak jsi byl spokojený se svým výkonem ?
Vzhledem k první půli nemohu být se svým výkonem spokojen. Spousta neproměněných šancí z mé strany.
Nyní vás čekají Jemnicko B . Co od zápasu očekáváš a jaký výsledek vás uspokojí ?
Uvidíme, jak posíleni z A týmu přijedou hráči Jemnicka. Hrajeme na našem hřišti, tak jiný výsledek než vítězství neberu. Očekávám opět bojový a důrazný fotbal. Na půdě hostí jsme přišli kvůli zranění o několik hráčů, proto si myslím, že to bude opět hodně tvrdé utkání.
Jak si se těšil na jarní část?
Na jarní část jsem se těšil moc. Zimní přestávka je dlouhá.
Jaká byla zimní příprava?
Zimní příprava byla náročná. Téměř jsme ani nepřestali trénovat, ba naopak nám trenér přidal tréninky navíc.
Jaký je cíl Hrotovic do jarní části?
Cíl je jasný. Chceme postoupit do OP. Po odehraných přátelských utkáních jsem přesvědčen, že se nám postup podaří.
Co říkáš na zaváhání dvou aspirantů na postup (Čáslavice, Předín) ?
Předín si odehrál tu lehčí část sezóny doma. Teď ho čeká mnohem těžší los. Oba týmy máme na domácím hřišti. Čáslavicím máme co vracet. Prohru Předína sem očekával, ale prohra Čáslavic mě překvapila. Ale pro další vývoj soutěže jen dobře.
Co říkáš na vyřazení českého týmu v kvalifikaci na MS a budeš šampionát v Kataru pečlivě sledovat?
K tomu nemám co bych dodal. Jelikož nemám komu fandit, tak šampionát mě moc nezajímá.