Zápas s Okříškami jsme měli pod kontrolou, říká Libor Šabata

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Libor Šabata z Hrotovic, který přispěl dvěma góly k výhře proti Okříškám v poměru 5 :1. Nyní si s vítězným hráčem přečtěte celý rozhovor.

0
Libore, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas z tvého pohledu?
Děkuji. Měli jsme respekt ze soupeřů, a nemohli jsme ztratit ani bod po vyhraném utkání v Předíně. Proto jsme soupeře nepodceňovali, a už od začátku jsme si vytvořili pár slibných šancí. V prvním poločase jsme dali tři góly a měli jsme zápas pod kontrolou. Ve druhém poločase jsme jen potvrdili výhru.
Jak jsi byl spokojený se svým výkonem?
Se svým výkonem jsem byl spokojený, ale pořád je co zlepšovat.
Nyní vás čekají Čáslavice . Co od zápasu očekáváš a jaký výsledek vás uspokojí ?
Čáslavice mají dobrý tým, a nebude to lehký zápas. Nesmíme je podcenit a hlavně vstřelit první branku, to by nám pomohlo do zápasu. Bereme jen výhru.
Kdo tě k fotbalu dovedl? A kde všude jsi působil?
S fotbalem jsem začínal už jako malý tady v Hrotovicích. Začal jsem díky kamarádům, protože ve třídě chodil každý na fotbal.