Fotbal je nedílnou součástí mého života, říká hráč kola Radek Chmátal

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 9. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Radku byl jste zvolen hráčem 9. kola. Jak se vám hrálo v tomto zápase?
Hrálo se mi velmi dobře i přesto, že jsme zápas nezačali moc kvalitně. Prvních patnáct minut se nám nedařilo a nebyl to pohledný fotbal. Poté jsme vstřelili první gól a obraz hry se úplně změnil. Najednou nás bylo hřiště plné a vytvářeli jsme si spoustu šancí, ze kterých jsme ještě do poločasu několik proměnili a vedli 3:0.
Vstřelil jste dvě branky, popíšete nám je?
První gól jsem dal po krásné průnikové přihrávce od Širhyho. Šel jsem sám na brankáře, udělal mu kličku a vystřelil podél něj. Můj záměr, ale přečetl a první střelu chytil. Naštěstí vyrazil balon zpět ke mě a já se z dorážky již nemýlil. Na druhou branku mi přihrál Míra Bendů, kdy nahrávka prošla z levé strany přes celé malé vápno a já trefil míč mezi dobíhajíciho obránce a tyčku.
S kým si na hřišti nejvíce rozumíte?
Určitě s Mírou Šauerů. Hraji s ním již asi...no celou věčnost. Začínali jsme společně na Akře v Č. Budějovicích. Dnes už na sebe hrajeme prakticky poslepu (smích).
Nyní jedete do prvních Slavonic. Jaký tipujete výsledek?
Bohužel už výsledek vím a je o dost horší, než jsem očekával. Prohráli jsme 5:0.
Oblíbené jídlo, co vám nejvíce chutná?
Mám rád českou, italskou a indickou kuchyni. Ale vlastně nepohrdnu skoro ničím.
Oblíbené pití?
K snídani čaj, přes den káva a na žízeň a chuť pivo.
Co říká fotbalu vaše rodina?
Rodině chci poděkovat, že to dlouhodobě toleruje a podporuje. Už si zvykli, že fotbal je nedílnou součástí mého života.
Čím je pro vás vlastně fotbal?
Fotbal je pro mě relax. Útěk z reality. Místo, kde jsou kamarádi a vždy dobrá nálada. Je fajn být součástí tak super party, která je ve Hlině. FKSH oléééé....