David Thomas - Letos to byl můj nejlepší zápas

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 10. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Gratuluji k výhře. Sledoval jste napínavý souboj s vávrovickým Janem Morischem?
Ráno jsem se podíval a byl jsem třetí. Už jsem myslel, že z toho vylezu, beztoho, aniž by mě kontaktoval pokladník.
Jak jste své fanoušky vyhecoval, aby nakonec strhli výhru na vaši stranu?
Já vůbec, to dělá Krtek (Petr Pelc) a manželka, kvůli toho pokladníka. (úsměv)
Na co tentokrát se můžou kluci těšit v kabině?
Klasika, na láhev.
Pojďme k zápasu s Jakartovicemi. I tentokrát padlo hodně branek. Jak byste zápas popsal?
Rychle jsme vedli 2:0, až potom začaly Jakartovice hrát. Snížili na 2:1 a mohly do poločasu i otočit, ale krtek chytal dobře a také jsme měli štěstí. Z kraje druhého poločasu jsme kopali penaltu za ruku, těžko už se orientovat co ruka je a co není, proměnili jsme a hra byla vyrovnaná. Potom jsme dostali gól na 3:2 a vzápětí z nafilmované penalty na 3:3. Hned na to jsme šli zase do vedení. V hektickém závěru nám sudí zase penaltu odpustil, ale stejně jsme v 89. minutě inkasovali. Jakartovice v zápase měly více šancí, ale remíza si myslím byla zasloužená.
Vy sám jste vstřelil dvě branky. Jakým Způsobem padly?
Tak první byla po prodloužené hlavičce Heziho (Michal Šubert), když jsem to ze 7 metrů propálil a druhá byla z penalty, to se musí dávat.
Zápas byl hodně emocionálně vypjatý. Co se stalo, že byl tak hodně nervózní?
No těžko se k tomu vyjadřovat, ale někteří velice zkušení hráči Jakartovic už od první minuty řvou na rozhodčího při každém písknutí. Potom to má rozhodčí těžké a taky se to ukázalo, neměl svůj den. Ale jak již jsem psal, tak bylo až nechutné, jak na něho řvali hráči Jakartovic. Abych byl upřímný, měli jsme taky takový ubrečený zápas, ale po zápase jsme si řekli, že už toto dělat nebudeme.
Skoro celý zápas jste vedli. Čím si vysvětlujete, že se nepodařilo zápas dovézt do vítězného konce?
No je škoda dostat gól v 89. minutě, ale zápas byl remízový.
Jak vy sám jste byl spokojen se svým výkonem?
No konečně jsem si dobře zahrál, takže za sebe vepředu zatím můj letošní nejlepší.
Všiml jsem si, že jste na začátku sezóny nastupoval v obraně. Co bylo příčinou?
Máme spoustu hráčů dopředu a vzadu se nikomu hrát nechce, tak jsem to šel zkusit.
Často jste nastupoval až do druhého poločasu. Byly příčinou nějaké zdravotní problémy?
Jo jo, šli jsme v poháru daleko a bylo toho dost, takže jsem si chtěl odpočinout.
Zatím má Komárov 11 bodů. S jakým bodovým ziskem budete spokojen po půli sezóny?
Máme před sebou 5 zápasů, takže bych byl nejradši, kdybychom měli 26 bodů, ale budu skromnější a řeknu, že by mi stačilo 20.