Fotbal se zdál jako nejlepší varianta, říká Robin Štolba

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Robin Štolba z Chlístova, který přispěl dvěma góly k výhře svého týmu nad Třebelovicemi v poměru 5:0. Nyní si s vítězným hráčem přečtěte celý rozhovor.

0
Robine, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas z tvého pohledu?
Ahoj, předem bych chtěl poděkovat svým kamarádům za zvolení. Co se týče zápasu, tak musím uznat, že prvních 20 minut jsme byli horším týmem a podržel nás gólman. Od 20. minuty jsme se sebrali a hráli přesně to, co chceme hrát.
Jak jsi byl spokojený se svým výkonem ?
Se svým výkonem nejsem úplně spokojený, ale vzhledem ke svému zranění a tomu, že jsme vyhráli, svůj výkon beru (smích)
Nyní přivítáte na svém hřišti fotbalisty z Nových Syrovic. Co od zápasu očekáváš a jaký výsledek vás uspokojí ?
Vůbec nevím, co mám očekávat, protože se všemi týmy hraju vlastně poprvé, ale chceme potvrdit domácí dobré výsledky a získat 3 body
Kdo tě k fotbalu dovedl? A kde všude jsi působil?
Jako malý jsem asi jako každý s rodiči dělal všechny možné sporty a fotbal se zdál jako nejlepší varianta. Jsem odchovanec Dačic, kde jsem hrál až na 4 roky v Rakousku celou svoji kariéru