"Díky Sokolovu jsem se dostal do Teplic, kde jsem mohl poznat, jak to chodí ve velkém profi fotbale", sdělil mimo jiné Ondřej Frána

Dlouho očekávaný rozhovor s hráčem podzimu Karlovarského krajského přeboru mužů je zde. Hlasováním jste zvolili hráčem podzimu Ondru Fránu z Chodova.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
0
Již z předchozích rozhovorů víme, že jsi s fotbalem začínal v Chodově. Kde jsi ale ještě vyjma Chodova působil a co ti tyto kluby do tvé fotbalové kariéry daly?
Mimo Chodova jsem působil také v Sokolově, kde jsem hrál nejdříve za ročník 1998 a poté jsem se vrátil na půl roku zpátky do Chodova, kvůli nedorozumění se střídavým startem. Po půl roce v Chodově konečně ten střídavý start vyšel a já šel znovu do Sokolova, akorát do svého ročníku 1999. Ze Sokolova jsem v posledním roce starších žáků dostal nabídku z prvoligových Teplic, kterou jsem přijmul a působil tam celý dorost. Z Teplic jsem se vrátil zpátky domu, akorát ne do Chodova, ale do Slavie Karlovy Vary. Všechna moje působení v těchto týmech mi dala určitě hodně. Vlastně díky Sokolovu jsem se dostal do Teplic, kde jsem mohl poznat, jak to chodí ve velkém profi fotbale, díky čemuž jsem si poté mohl zkusit zahrát ve Varech 3. ligu.
Nejčastěji nastupuješ na pozici útočníka. Je to pozice, která ti svědčí? Nebo bys raději hrál někde jinde?
Určitě je to pozice, která mi svědčí, jelikož jsem na bránění nikdy moc nebyl (smích). Ale jinak jsem od malička hrál skoro na všech postech a nijak mi to nevadilo.
Kdo je tvůj nejoblíbenější spoluhráč? S kým se ti nejlépe a proč?
Můj nejoblíbenější spoluhráč a tím, s kým se mi hrálo a hraje nejlépe je jednoznačně můj bratránek Jirka Štěrba. Jelikož jsme si už od narození blízcí a prakticky na sebe nemusíme koukat ani řvát a jednoduše to dáme tam kam ten druhej potřebuje. Jen je škoda, že jsme tuto sezónu, kvůli zranění, spolu odehráli jen pár přáteláků a jeden mistrák.
Jaké jsou cíle Chodova v tomto ročníku? A kolik branek popřípadě Ondřej Frána tuto sezonu vstřelí? Samozřejmě za předpokladu, že by sezona pokračovala.
Cíle Chodova před sezonou byly jasné. Udržet se v první trojici, popřípadě být na čele tabulky. Kdyby tato sezóna pokračovala, tak si troufám říct, že bych jich ještě pár přidal, ale kolik? Tak to si nedovedu tipnout. Ale je smutný, že se na trávnících uvidíme nejspíš až na novou sezónu.
Co děláš ve svém volném čase, když zrovna nemáš fotbal a jak tato doba ovlivnila tebe a tvůj studijní/pracovní život?
Volný čas, když zrovna nepracuji, tak trávím se svojí přítelkyni, se kterou chodíme na procházky, občas se proběhnu. Můj pracovní život to naštěstí nijak zvlášť neovlivnilo, práce máme hromadu a další se jen hrne.

Související články

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Spartak Chodov 6 27:6 18
2 TJ Baník Vintířov 6 23:10 13
3 TJ Olympie Hroznětín 6 14:6 13
4 FK Nová Role 6 27:9 12
5 Baník Královské Poříčí 6 29:17 12
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Lukáš Kočí 11
2 Filip Neudert 9
3 Jakub Švandrlík 8
4 Ondřej Šupík 8
5 Tomáš Bereczký 7
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Dominik Fülöp 25 59% 0
2 Karel Chovánek 24 57% 0
3 Jiří Klik 22 55% 0
4 Petr Chovánek 21 50% 0
5 Jiří Pužman 19 54% 0
Zobrazit celou tabulku