ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 9.kolo Zlínský | Krajský přebor - Adam Bršlica je odchovancem Baťova. Během mládežnického věku prošel několik kategorií ve Zlíně a je rád za tuto zkušenost

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 9. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
0
Gratulace k hráči kola. V duelu v Boršicích jste se dlouho trápili, jak utkání probíhalo?
Děkuji. Už od začátku jsme všichni věděli že soupeře nesmíme podcenit a zodpovědně se na utkání připravit, do utkání jsme nevstoupili moc dobře a obdrželi dvě rychlé branky, ale potom jsme začali pracovat jako tým a výsledek vzešel v náš prospěch.
Tobě se podařilo vstřelit dvě branky, co jim předcházelo?
Tak první branka byla docela o štěstí, kdy mě Pavel Krajča vyslal přihrávkou sám na brankáře a já se jen snažil najít volný prostor, kudy by mohla střela projít, nakonec to tam po střele slabší nohou doskákalo. Při druhém gólu byl v hlavní roli Adam Jakubowicz, který utekl po lajně soupeři a připravil mi míč na malé vápno, na mně bylo už jen zakončit.
Tebe trenér Zapletal poslal do hry až po půlhodině hry, byl to Váš záměr?
Ne nebyl to záměr, trenér pouze reagoval na dění hry, kdy se zranil Honza Dvořáček.
Jak hodnotíš podzimní výsledky Baťova, určitě to mohlo být lepší, byly tam asi zbytečné ztráty?
Podzimní část byla zatím docela dobře rozjetá, až na nepovedený začátek sezóny, který jsme podcenili a přišli o cenné body, které by se teď hodily, ale jsme na dobré cestě a věřím, že těch smolných zápasů bude ubývat.
V pátek hrajete doma proti Morkovicím, to bude těžký protivník?
Morkovice nikdy nebyl jednoduchý soupeř, jsou o bod před námi a my bychom je rádi předskočili, jsem přesvědčený o tom, že každý z týmu udělá maximum pro vítězství.
Kde jsi začínal s fotbalem a kdo Tě k němu přivedl?
Už od malička působím zde, na Baťově, během mládežnického věku jsem prošel několik kategorií ve Zlíně a jsem velmi rád za tuto zkušenost. K fotbalu mě přivedl taťka, který je vlastně něco jako můj osobní trenér a řeší semnou každou maličkost, abych na hřišti předváděl co nejkvalitnější výkony, za to jsem mu samozřejmě velmi vděčný.
Na které trenéry rád vzpomínáš? Popiš nám svoji hráčckou kariéru?
Jako první se mi vybaví pan trenér Hábl, který mě velmi posunul jak jako hráče tak jako člověka, dále to byl pan trenér Löbb, oba půsubili ve Zlíně a rád na ně vzpomínám, opravdu my pomohli v dospívajícím věku a kdybych měl popsat současnost tak dost významně mě ovlivňuje nynější trenér Zapletal.
Jaké máš záliby a co nejvíc děláš ve volném času?
Letos jsem první rok na vysoké škole, jinak docela dost času trávím v areálu na Baťově, jelikož jsem nedávno začal s trénováním mladších žáků, ale vždy se najdu čas na kamarády a zábavu.
Bude se hrát zatím bez diváků, jak moc Vám to bude vadit? Myslíš si, že Vaši Ultras přijdou fandit alespoň za plot?
Situace to není příjemná, ale bohužel se s tím musíme smířit. Mně osobně diváci dodávají tu atmosféru, která by na fotbalových utkáních neměla chybět. Myslím se že kluci nás přijdou podpořit aspoň zpoza plotu a dodají nám potřebnou energii.
Myslíš si, že v pátek ministr Prymula ukončí fotbalové soutěže kvůli pandemii. A co říkáš na dění kolem COVID 19, např. fronty na testování v Baťovce?
Dle nejnovějších informací si budeme muset dát chvíli pauzu od soutěžních utkání a zlepšovat se hlavně po individuální stránce. Sám jsem se testování zúčastnil a myslím si že personál v Baťovské nemocnici dělá maximum pro to aby vše probíhalo rychle a důkladně.
Co říkáš na penaltu v Lize mistrů proti Slavii, kterou nechal sudí opakovat?
Bylo to nepříjemné rozhodnutí pro Slavii, která se projevovala velmi dobře celý zbytek utkání, ale takové věci k fotbalu patří a bohužel to bylo v neprospěch Slavie.
Kdo podle Tebe v této sezoně postoupí z KP do Divize?
Letošní sezóna je opravdu vyrovnaná a všechny celky ukazují že si zaslouží být v Krajském přeboru. Adepty na postup bych tipoval Luhačovice nebo Holešov, ale myslím že těmto týmům se dokážeme vyrovnat a také bojovat o postup do vyšší soutěže.

Související články

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FK Luhačovice 9 21:12 22
2 SFK Elko Holešov 9 23:10 19
3 SK BAŤOV 1930 9 21:12 18
4 FC Slušovice 9 17:10 16
5 FC Morkovice 9 18:21 16
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Patrik Kvasnica 9
2 Václav Tomšů 8
3 Pavel Škrobák 7
4 Lukáš Berky 7
5 Adam Bršlica 7
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Radim Mudrik 23 46% 0
2 Ladislav Beran 19 38% 0
3 Venca Likeš 14 50% 0
4 dominik knap 12 42% 0
5 Petr Číž 6 42% 0
Zobrazit celou tabulku