ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 9.kolo Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 9. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Za výborný předvedený výkon se jim po hlasování stal Marián Orlík z Třebovic.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
0
Gratuluji k zvolení hráče kola. Proti Kozmicím jste dle slov trenéra, podal skvělý výkon. Rád bych se proto zeptal, s čím jste byl spokojený, a co by naopak mohlo být ještě lepší?
“Děkuji. Musím říct, že první poločas nebyl až tak jistý, takže na tom bych měl určitě zapracovat. Spokojený jsem byl s celkovým pojetím naší hry. Neuhybali jsme ze soubojů a dobře jsme si sbíhali pro balóny.”
Třebovice se zatím drží na 9. místě. Myslíte si, že je to pro Váš tým přiměřená příčka?
“Myslím, že když se budeme pohybovat do desátého místa, tak to na první sezónu ve vyšší soutěži nebude špatný výsledek. Pro Třebovice je hlavní, neudělat v zápasech ostudu, tak jak se nám to "povedlo" v Rychvaldu.”
Co podle Vás zdobí hru Třebovic? (brejky, dobrá obrana, stadardní situace atd...)
“Snažíme se vycházet z dobré obrany, což se docela daří, do šancí se taky dostáváme, jen proměňovat se nám je nedaří tak jak bychom si představovali.”
V kterém z podzimních utkání jste jako tým předvedli nejlepší výkon?
“Asi tento zápas s Kozmicemi, kdybychom dali všechny šance co jsme měli a rozhodčí písknul aspoň jednu ze dvou sporných situací v jejich šestnáctce tak věřím, že minimálně bod bychom uhráli, což by bylo pěkné proti vedoucímu týmu soutěže.”
Teď pár otázek na hráče... V kolika letech jste s fotbalem začal a kdo Vás k němu přivedl?
“Začal jsem v deseti v Pustkovci, ale řekl bych, že už tak v pěti nebo šesti letech jsem chodil aspoň dvakrát do týdne s taťkou kopat do balónu za barák. Takže táta mě k fotbalu, jako bývalý fotbalista, směřoval už od mala.“
Kdo byl za Vaší dosavadní kariéru nejsilnější soupeř, s kterým jste se měl možnost utkat?
“Nejtěžší soupeř byl určitě Baník Ostrava. Ještě za Marvartovice jsme proti nim hráli nějaký benefiční zápas a přijelo Áčko a hráči jako Mičola, Lička, Magera, Neves. Dostali jsme 15:1 a viděli ten rozdíl, jak se hraje v první lize :D”
Pamatujete si na nějaký fotbalový moment (např. rozhodující gól,) na který rád vzpomínáte?
“Ještě jako dorostenec jsem byl povolán na střídačku áčka v Porubě, hrál se poslední zápas sezóny a výhra by znamenala postup do krajského přeboru. Nastoupil jsem až v průběhu zápasu za stavu 1:1 a pár minut před koncem jsem z naší poloviny hřiště poslal centr do jejich šestnáctky přesně na hlavu spoluhráče, který dal gól a my už to pak udrželi a postoupili. Tak na to rád vzpomínám.”
O jakém klubu jste jako dítě snil?
Manchester United
Co byste vzkázal klukům do kabiny?
“Klukům bych vzkázal, že pokud budeme bojovat jako v Darkovicich, Chuchelne nebo doma s Kozmicemi,tak se nemusíme bát nikoho.”
Klasická otázka...Máte nějaký speciální předzápasový rituál?
“Sedavame s jedním spoluhráčem stále vedle sebe i na venkovních zápasech, tak to by se dalo považovat jako rituál. Jinak nic nemám.”

Související články

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ SOKOL Krásné Pole 21 93:26 49
2 SK Meteor Strahovice 21 70:27 49
3 FK Slovan Záblatí 21 60:37 44
4 TJ SOKOL Hrabová 21 53:37 42
5 TJ Slavoj Rychvald 21 62:32 37
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Jakub Ševčík 44
2 Vojtěch Malchárek 21
3 Roman Truhlík 20
4 Jan Vaněk 20
5 Prokop Vantuch 19
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Marek Kulaviak 50 54% 0
2 Radim Mudrik 46 65% 0
3 Michal Pěntka 40 48% 0
4 Tomáš Kalvar 18 51% 0
5 Radek Hruška 16 33% 0
Zobrazit celou tabulku