Atmosféra v kabině je parádní, říká Jan Votava

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal kapitán Hrotovic Jan Votava, který přispěl dvěma góly k výhře svého týmu nad Předínem v poměru 5:0. Nyní si s vítězným hráčem přečtěte celý rozhovor

0
Honzo, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas z tvého pohledu?
Děkuji. Zápas určitě ovlivnily naše rychlé branky v první a třetí minutě. V poli to byl celkem vyrovnaný zápas. Perfektně nám zahrála celá obrana, která Předín až na pár vyjimek k ničemu nepustila a v ofenzivě kluci byli také výborní. Mezihra nán tentokrát moc nevycházela, ve středu pole to bylo hodně o soubojích.
Jak jsi byl spokojený se svým výkonem?
Jak jsem říkal, my v záloze jsme se moc do hry nedostávali. Předín k nám rychle přistupoval a na kombinaci nebyl vůbec čas. Z posledního zápasu jsem měl drobné svalové zranění, tak jsem byl rád, že jsem vydržel alespoň 80 minut.
Nyní vás čeká zápas s Rapoticemi B. Co od zápasu očekáváš a jaký výsledek vás uspokojí ?
Popravdě nevím, působil jsem dlouho v Rakousku a v Rapoticích budu hrát poprvé. Určitě budeme chtít odvézt z Rapotic tři body.
Jak jste zatím spokojeni se svými výkony. Určitě máte stále vyšší sebevědomí?
Myslím že zatím musíme být spokojeni, ještě jsme neztratili. Atmosféra v kabině je parádní a projevuje se to i na hřišti. Doufám, že nám to vydrží co nejdéle.
Kdo patří k největším tahounům vašeho týmu ?
TRENÉR... a určitě celá defensiva, obdrželi jsme doposud jen čtyři branky a z toho tři byli ze standardky. Musím kluky v obraně pochválit, doufám, že nespychnou.
Máte dobře rozehranou soutěž. Nebojíš se kvůli covidu-19, že by se opět sezóna nedohrála?
Určitě by pro nás byla velká škoda, kdyby se sezóna kvůli covidu přerušila.
Jak se připravuješ na zápasy ty osobně?
V mém věku se hlavně potřebuji před zápasem dobře vyspat. Jinak žádný rituál nemám.
Máš nějakého oblíbeného soupeře, na jehož zápas se vždy těšíš?
Zatím ne. Ale raději hraji s vyrovnanými soupeři, kde není hned od začátku o výsledku rozhodnuto.