Hodně se mi líbí Adam Hložek ze Sparty, říká Pavel Burian

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Pavel Burian z Lipníku. Ani jeho výkon nestačil na body proti Hornímu Újezdu. Nyní si s vítězným hráčem přečtěte celý rozhovor.

0
Pavle, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas s tvého pohledu?
Nejprve bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří pro mě hlasovali. Do zápasu jsme šli s tím, že získáme tři body. Skutečnost byla jiná. V prvním poločase jsme si vytvořili spoustu šancí, které se nám bohužel nepodařilo proměnit. Soupeř nás na konci poločasu potrestal dvěma smolnými góly. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že chceme zápas otočit, ovšem soupeři byli proti. Druhý poločas se nám vůbec nedařilo. Místo toho, aby nás snížení skóre na 1:2 povzbudilo, jsme obdrželi ke konci zápasu další dva góly.
Jak jsi byl spokojený se svým výkonem ?
Se svým výkonem jsem nebyl moc spokojený. Myslím si, že dokážu zápas odehrát mnohem lépe.
Co očekáváš od nové sezóny a které tými budou patřit k favoritům soutěže ?
Určitě se pohybovat v nejlepší pětce, protože kvalitu na to máme. Myslím si, že favoriti jsou určitě Výčapy a Vladislav.
Nyní vás čeká zápas s Koněšínem . Co od zápasu očekáváš a jaký výsledek vás uspokojí?
Doufám, že zápas bude v naší moci a dovezeme domů 3 body.
Kdo tě k fotbalu dovedl? A kde všude jsi působil?
K fotbalu mě dovedl bratranec Tomáš Čech, který už fotbal hrál. Do 18 let jsem hrál za SK Valeč, a pak jsem přestoupil do Hajduku Lipník.