Doufám, že se budem rvát o postup i my, říká Filip Pekárek

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Filip Pekárek z Hrotovic, který pomohl svému týmu k další výhře v soutěži a posunu do čela tabulky. Nyní si s vítězným hráčem přečtěte celý rozhovor.

0
Filipe, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas z tvého pohledu?
Ahoj, díky za gratulaci. První poločas jsme soupeře až na jednu šanci do ničeho nepustili a sami mohli dát více jak 2 góly. Druhý poločas už byl vyrovnaný a výsledek jsme si už pohlídali
Jak jsi byl spokojený se svým výkonem?
Se svým výkonem jsem moc spokojený nebyl, zažil jsem i lepší zápasy, ale hlavní je že jsme vyhráli.
Nyní vás čeká zápas s Třebenicemi . Co od zápasu očekáváš a jaký výsledek vás uspokojí ?
Nic jiného než vítězství nebereme. Loni jsme v Třebenicích prohráli 8:0, letos jim to budeme chtít vrátit.
Jak jste zatím spokojeni se vstupem do soutěže ?
Se vstupem do soutěže jsme samozřejmě spokojení. Oproti loňským rokům se nám začalo dařit. Nový trenér Laštovička do týmu přinesl pozitivní energii a hodně tréninků a to se odráží na výsledcích.
Které týmy se budou prát o postup do Okresního přeboru ?
Určitě postoupit budou chtít Rouchovany, které chtěli postoupit už loni. Dále si myslím Předín, pokud jim vydrží současná forma a Okříšky B pokud budou doplňovat svůj hráče z A - týmu. Dále doufám, že se budem o postup rvat i my.
Máte dobře rozehranou soutěž. Nebojíš se kvůli covidu-19, že by se opět sezóna nedohrála?
doufám, že se budem o postup rvat i my.
Jak se připravuješ na zápasy ty osobně ?
Na zápasy se připravuji asi jako všichni v této soutěži. Žádné zvláštnosti nemám.
Máš nějakého oblíbeného soupeře, na jehož zápas se vždy těšíš?
Žádného oblíbeného soupeře nemám, těším se na každý zápas.