Zdeněk Horák předvedl famózní zákroky, které mu vynesly ocenění pro hráče kola

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 5. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Hráč Dolní Rožínky Zdeněk Horák. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Gratuluji. Vyhrál jste již hráče kola jednou, kdy si tohoto ocenění ceníte více?
Vždy to potěší ,takže si toho cením vždy stejně.
Byl jste zvolen hráčem 5.kola. Jak se vám chytalo v tomto zápase?
Chytalo se mi výborně v prvním poločase sem si připsal 4 výborné zákroky díky kterým sem se nejspíš dostal do sestavy kola.
Jak hodnotíte zápas s Osovou Bítýškou?
Zápas hodnotím kladně získali jsme 3 body proti kvalitnímu soupeři ,který nám hlavně v prvním poločase dělal velké problémy.
Inkasoval jste dvě branky, jak jste je viděl, daly se chytat?
První branka padla po krásné akci z pravé strany na jeden dotek a střelou asi 13 metrů k tyči na míč sem si šáhnul ale už sem ho nedokázal dostat mimo branku. Druhá branka přišla po centru z levé strany když útočník hostů asi z 6 metrů hlavičkoval prudkou hlavičku křížem kterou sem vyrazil jen do boku obránci zaspali a hráč hostů uklidil míč do prázdné branky.
Co je cílem pro Dolní Rožínku pro tuto sezónu?
Pokusit se hrát co nejvýš do 5.místa by byla spokojenost.
Nedohranou minulou sezónu jste skončili ve středu tabulky. Nemrzí Vás, že se na jaře soutěž nedohrála?
Tak zamrzí to ale hold přišli okolnosti za kterých se soutěž bohužel nešla dohrát.
Jak jste osobně vyplnil koronavirovou pauzu a co říkáte vůbec na tuto pandemii?
Samozřejmě sem chodil do práce a nějaký jiné koníčky co šlo dělal turistika kolo. A co na říct bohužel to přišlo a nikdo stím nic nenadělá dokud nevymyslí nějaký lék na to a mám obavy aby se vůbec dohráli soutěže.
V neděli vás čekalo poslední Křoví, jak probíhal zápas?
Jelikož rozhovor děláme až teď v pondělí tak jsme si jeli pro 3 body které jsme po výhře 0-4 dovezli a nebýt vynikajícího výkonu bránkáře domácích mohl být výsledek daleko větší.
Na jaký zápas se v podzimní části nejvíce těšíte?
Na derby s Rozsochy, který se bude konat tuto neděli má být hezký počasí a očekávám solidní návštěvu.
Máte v paměti nějaký nejlepší, moment, který jste ve fotbale zažil?