David Fendrych: Hrálo se mi docela dobře, ale chtělo to hattrick!

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 4. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Třiadvacetiletý David Fendrych z Křižanova. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Kdy nebo jak jste začal s fotbalem, kdo vás k němu přivedl?
Začal sem tak v 5ti letech a přivedli mě k němu kamarádi na vesnici. Ale v klubu sem hrál až od 11ti.
Na jakém postu nastupujete?
Krajní záloha
Pamatujete si kdy jste vstřelil svoji první branku?
Pamatuji, bylo mi 12, hrál sem za Březí v dorostu proti Rozsochám a ke konci zápasu sem vyrovnal na 2:2.
Hrál jste za jiný klub než je Křižanov?
Ano za Březí.
Jak hodnotíte zápas ve Štěpánově?
Zápas hodnotím dobře, hlavně první půli. Chtěli jsme rychle vstřelit dvě tři branky a dostat zápas pod kontrolu. Což se nám myslím podařilo. Druhá půle už nebyla tolik vydatná, nebyli jsme v koncovce už tolik přesní, ale zápas jsme s klidem dohráli a odjeli spokojení.
Jak by jste popsal dvě branky, které jste vstřelil?
U první si hned vzpomenu na spoluhráče, pořád mi říkají choď z lajny, tak sem šel. Mili Škorpík mi poslal krásnou křižnou nahrávku za obranu a já už měl vcelku lehkou práci, ze strany sám na gólmana sem uklidil balon pod víko. U druhé branky byl po průniku Miliho Škorpíka odpískán faul za vápnem. K míči se hned postavil náš technik Lukáš Liška, který již jeden přímák v zápase proměnil, ale Mili ho nějakým způsobem přemluvil a převzal si stoupl sem si k balonu taky. A Mili mi řekl: "Máš to na levou, nechceš to zkusit? Věřil sem si, tak sem šel a naštěstí sem to poklidil. Musím Miliho vyzdvihnout, bez něj by ty góly nepadly.
Byl jste zvolen hráčem 4.kola. Jak se vám hrálo v tomto zápase?
Hrálo se mi docela dobře, ale mohlo to být lepší! Chtělo to hattrick!