Fotbal je týmová hra, říká Lukáš Sláma

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Lukáš Sláma z Moravských Budějovic B, který pomohl dvěma góly k výhře nad vedoucími Rouchovany v poměru 6:2. Nyní si s vítězným hráčem přečtěte celý rozhovor.

0
Lukáši, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas z tvého pohledu?
Děkuji , brzy jsme se dostali do dvoubrankového vedení a myslím, že to Rouchovany dost zaskočilo. Do poločasu ještě stihli vstřelit kontaktní branku, ale srovnat se jim nepodařilo. Své vedení jsme si pojistili hned rychlou brankou po začátku 2. poločasu a pak jsme skóre už jen navyšovali a kromě druhé obdržené branky jsme si to pohlídali.
Jak jsi byl spokojený se svým výkonem ?
Fotbal je týmová hra, proto si myslím, že celý tým odvedl dobrý výkon a proto jsme vyhráli.
Popíšeš nám tvoje gólové trefy ?
Oba góly byly pouze dorážky do skoro prázdné branky. První gól byl hlavně zásluhou Pavla Starka který mi přihrál před prázdnou branku a já to naštěstí trefil (úsměv). U druhého gólu jsem se dostal k odraženému míči, který jsem dostal do branky.
Jak jste spokojeni s vaším podzimním umístěním?
Se 3.místem v tabulce jsme spokojeni. I přes to se ho určitě na jaře budeme snažit zlepšit.
Kdo tě k fotbalu dovedl? A kde všude jsi působil?
Rodiče. Fotbal hraji celou dobu v Moravských Budějovicích.