Chceme skončit co nejlépe, říká hráč kola Patrik Lavička

Poprvé se stal hráčem kola fotbalista nováčka Trhových Svinů B. Je jím Patrik Lavička a my vám s ním přinášíme rozhovor.

0
Jak by jste zhodnotil zápas proti Zlaté Koruně?
Řekl bych že první poločas patřil Zlaté Koruně, hráči byli aktivnější, vytvářeli hodně šancí, ale brankář nás podržel, zatím co my proměnili co se dalo a jeden gól nám nebyl uznaný. Druhý poločas se začal vyrovnávat, jakoby hosté hodně polevili. Začali jsme více útočit a vytvářet slibné šance pro vstřelení gólu, což se nám také podařilo a zvýšili jsme na 3:1. Zlatá Koruna se ale vzdát nechtěla a hodně nás tlačila a tak hosté snížili. Posledních 5 minut hosté zahráli několik rohů kde udělali nakonec chybu a my využili šance, když Jiří Tůma přeběhl půlku hřiště a následně po neúspěšném zakončení byl faulován a penaltu už v klidu proměnil.
Dal jste dvě branky, popište nám je z vašeho pohledu?
Ten první si až tak nevybavuji, ale na vápně jsem si udělal prostor mezi dvěma protihráči a potom po zemi k tyči zakončil. Druhý gól jsme dali z protiútoku, kdy jsem si pohlídal offside a pak už stačilo jen překonat brankáře, což se mi povedlo.
Jaký je váš osobní cíl do této sezony a jaký týmový cíl?
Osobně bych se chtěl dostat do formy a týmově se umístit na co nejlepší příčce.
Další kolo vás čeká Dolní Dvořiště, jaký zápas očekáváte?
Pokud se sejdeme na zápas aspoň jako na Zlatou Korunu tak bychom mohli Dvořiště potrápit. Jinak si myslím že bychom mohli odehrát vyrovnaný zápas.
Jaká je vaše kariéra?
S fotbalem jsem začínal v Horní Stropnici a už od starší přípravky jsem se začal pohybovat ve Svinech, kde jsem byl několikrát na hostování, kam jsem následně v dorostu přestoupil.
Komu fandíte a jaký je váš oblíbený hráč?
Jsem srdcem Slávista, takže Slavii a pak je to Manchester United. Asi ten nejoblíbenější hráč je Sergio Ramos.
Víte co vás výhra hráče kola bude stát do týmové kasy?
Zatím si toho nejsem tak vědom, ale myslím si že to levný nebude.
Jaké jsou vaše koníčky?
Chození po horách, všechny možné sporty a FIFA.
Koho tipujete, že skončí na prvních třech místech tabulky?
První místo bude patřit Netolicím, zatím co druhé a třetí místo podle tabulky těžko říct a jako nováček téhle soutěže moc týmy neznám, ale druhé místo by mohl brát Sedlec nebo Dolní Dvořiště a aspoň o to třetí bychom se mohli poprat my.