Pro brankáře je důležité rozumět si hlavně s obranou, říká hráč kola Michal Malý

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Michale, gratuluji vám k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas z vašeho pohledu?
Zápas to byl odbojovaný. První poločas od nás nebyl povedený. Inkasovali jsme jako první, ale do poločasu jsme stačili vyrovnat. Do druhého poločasu jsme vstoupili o něco lépe, sice jsme chvíli po začátku dostali gol na 2:1. Ale bojovností jsme dotáhli zápas k vítězství.
Kdy nebo jak jste začal s fotbalem, kdo vás k němu přivedl?
K fotbalu mě přivedl táta. Bylo mi 5 - 6 let.