Ondřej Černý: Dostal jsem míč na půlce hřiště, věděl jsem, že gólman je vylezlí z brány, tak jsem to zkusil a spadlo to tam.

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 4. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Kdy nebo jak jste začal s fotbalem, kdo vás k němu přivedl?
Přivedl mě k němu děda, kterýmu za to moc děkuju.
Na jakém postu nastupujete?
Útočník(nic jinýho bych neuběhal (smích)
Pamatujete si kdy jste vstřelil svoji první branku?
Pamatuji přesně za mladší žáky v Jimramově proti Herálci(prohra 2:8 )
Kdy jste poprvé nastoupil za muže?
Pamatuji naprosto přesně v 15 letech proti Radostínu za Jimramov(hned 2 góly smích)
Hrál jste za jiný klub než je Dolní Rožínka?
Ano 3 roky v Bystřici za dorost.Spoustu let v Jimramově a teď zpět na Baníku!
Jak jste se připravovali na podzimní část soutěže?
Měli jsme to volnější,spíš jsme objížděli turnaje. Kluci pak začali trénovat,já jsem byl bohužel v Německu na montáži,snažím se chodit teď.
Jak hodnotíte zápas v Jívoví?
Rozhodně suprově. První poločas jsem viděl z lavičky. Sice jsme dostali gól hned na začátku,ale před námi bylo 90 minut a kluci makali a bojovali. Gratuluji Kubovi ke skvělému návratu,kdy vstřelil gól a vyrovnal na 1:1.
Jak by jste popsal vaši vstřelenou branku?
Dostal jsem míč na půlce hřiště, věděl jsem, že gólman je vylezlí z brány, tak jsem to zkusil a spadlo to tam. To už se v životě nepovede.
Byl jste zvolen hráčem 4.kola. Jak se vám hrálo v tomto zápase?
Jak jsem zmiňoval,nastoupil jsem v druhém poločase a hrálo se mi výborně.
S kým si na hřišti nejvíce rozumíte?
Je to kolektivní sport,tak samozřejmě se všemi. Ale jednoho zmínit musím a to Kuba Večera,na pravé strašně s ním hrát je bomba!
Jaká si myslíte, že bude reakce spoluhráčů na vaši výhru v naší anketě?
Úplně jasná. Ať to donesu(smích)
Příští kolo vás čeká O.Bítýška, co od zápasu očekáváte?
Nováček,přebor hráli několik let,tak si myslím že to lehký zápas nebude. Ale věřím jasně pro 3 body!!