Filip Grabica - Chtěl bych se prosadit v A týmu Píště a vykopat co nejvíce postupů

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 4. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Gratuluji k výhře o hráče kola. Kde všude jste sháněl podporu?
Děkuji. Podporu jsem sháněl především u spoluhráčů a kamarádů.
Co vás výhra a první vstřelený gól bude v kabině stát?
Určitě něco, co potěší všechny na závěrečném večírku.
Popište nám nedělní zápas s Kylešovicemi?
Před zápasem bylo v kabině řečeno abychom hráli co nejvíce s balónem. Ve dvacáté minutě přišla penalta a dostali jsme gól, na který jsme naštěstí zvládli odpovědět a během pár minut přidat ještě další dvě branky. Druhý poločas začaly Kylešovice o něco lépe. Po obdržené brance jsme se ale probrali a po gólu na 4:2 bylo rozhodnuto.
Čekal jste takový výsledek a průběh zápasu?
Každý zápas je jiný a nikdy nemůžete předem říct jak bude probíhat ale do každého zápasu jdeme s tím že chceme vyhrát.
Jak jste vsítil svůj premiérový gól v dospělém fotbale?
Náš tým šel do útoku a Martin Návrat potáhl míč až k šestnáctce. Já stál někde v pětce u pravé tyče. Martin prošel přes celou obranu a někde od kraje šetnáctky mi přihrál. Abych řekl pravdu vůbec nevím, jak míč letěl, když jsem vystřelil a podíval se tak byl míč v síti.
Jaké máte s Píšti ambice?
Před sezónou jsme si cíle stanovili. Chtěli bychom hrát o postupové příčky. Ale půjdeme od zápasu k zápasu.
Začínal jste v Pustkovci. Jak se zrodil váš přesun do Píště?
Bydlel jsem v Porubě kousek od Pustkovce, tak jsem chodil hrát tam, pak jsem se přestěhoval a začal jsem trávit více času v Píšti, kde mě potom kluci přemluvili abych začal hrát tady.
Jste poměrně mlád. Čeho byste chtěl dosáhnout?