V Budišově musíme hrát ze zabezpečené obrany a na rychlé protiútoky, míní před dalším zápasem dukovanský Josef Černý

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 24. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal Josef Černý z Dukovan, který se gólem podílel na výhře jeho týmu proti Jaroměřicím.

0
Pepo, gratuluji k vítězství v anketě a zeptám se, jak vypadal zápas z tvého pohledu?
Děkuji mockrát. Jaroměřice dojeli v oslabené sestavě, musel za ně nastoupit i jejich trenér. Od první minuty zápasu jsme jasně dominovali a taky to byl jasný důkaz, že jsme po první půlce vedli 4 : 0 a v klidu si došli pro vítězství.
Vstřelil jsi jednu branku, můžeš ji popsat?
David Viklický dal krásný centr z levé strany za obranu soupeře a já na dvakrát překonal gólmana.
Jak jsi ty osobně spokojený se svým výkonem v utkání?
Nechci hodnotit sám sebe, to by měl trenér (úsměv), ale jako tým si myslím, že jsme to zvládli v celku dobře.
Ve druhém poločase to vypadá, že jste možná trošku polevili, čím si to vysvětluješ?
Po první půlce se dá říct, že už bylo po zápase a druhý poločas jsme už jen drželi míč a v klidu zápas dohráli.
Máš nějaký tým, kterému fandíš?
Už od mala fandím Spartě, kde jsem navštívil spoustu krásných utkání. Ze zahraničních klubů fandím Realu Madrid
Máš nějaký fotbalový vzor?
Můj fotbalový vzor je Bořek Dočkal a Eden Hazard
Jaké máš záliby?
Rád hraji fotbal a v zimní pauze hraji hokejovou ligu v Náměšti.
Jaké je tvoje oblíbené jídlo a pití?
Miluji smažený sýr a hranolky. K pití si rád dám pěkně vychlazenou kofolu. (smích) Samozřejmě po zápase nepohrdnu grilovanou klobásou. (smích)
Máš v paměti nějaký, podle tebe nejlepší, moment, který jsi ve fotbale zažil?
Fotbalových momentů mám více, ale ten největší moment byl pro mě si zahrát dorosteneckou ligu ve Znojmě.
Kam bys to chtěl ve fotbale dotáhnout?
Prošel jsem už kvalitními kluby jako je Znojmo atd. A co bude dál to nechám ve hvězdách….. Teď jsem spokojený v Dukovanech.
Jaký je tvůj oblíbený filmový a jaký hudební žánr?
Rád se podívám na nějakou českou komedii. Hudební žánr úplně oblíbený nemám poslechnu si skoro vše.
Co očekáváš od příštího, předposledního utkání sezóny v Budišově? Co by mohlo na soupeře platit?
Samozřejmě bychom chtěli 3 body (úsměv), ale vím, že v Budišově to lehké nebude. Je to kvalitní tým, i když se jim teď moc nedaří. Musíme hrát ze zabezpečené obrany a spoléhat na rychlé protiútoky, které máme velmi silné.
Děkuji za rozhovor a přeji hodně štěstí.