ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 26.kolo Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2014-2015 - Karel Klos (TJ Ludgeřovice)

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Na začátku rozhovoru Vám gratuluji k výhře v naší anketé hráče kola. V první otázce bych se Vás rád zeptal s jakou taktikou jste šli do zápasu proti týmu ze Staříče, který Vám tuto výhru přinesl?
Proti Staříči jsme chtěli hrát útočný fotbal, který se bude divákům líbit, využívat kraje hřiště a nastřílet co nejvíce gólů. Věděli jsme, že nejsou úplně v optimální pohodě a kromě Jardy Stromšíka jsme hráli v plné sestavě. Do utkání jsme šli s optimismem, který jsme přenesly nejen na hřiště, ale i do výsledku.
Vítězství Vašeho týmu nakonec bylo jednoznačné, zkuste krátce zápas zhodnotit.
Zápas se hrál převážně na polovině Staříče. Téměř k ničemu jsme je nepustili. Do poločasu jsme dali dva góly a šli v klidu v poločasové přestávce do kabin. V druhém poločase se nám podařilo zvýšit vedení až na 6:0 a zápas jsme jednoznačně ovládli. Z mých spoluhráčů bych chtěl vyzdvihnout výkon Tomáše Tače, který přišel na posledních 20 minut, výrazně oživil hru a mohl ještě nějaké góly přidat.
V zápase jste dal dva góly, zkuste je našim čtenářům krátce popsat.
Při prvním gólu jsem si pěkně narazil s Honzou Němcem a z rohu malého vápna jsem střílel na zadní tyč. Při druhém gólu jsem vypíchnul balón protihráči, posunul si jej kolem dvou bránících hráčů na hranici šestnáctky a přestřelil brankáře.
V posledních zápasech se nejen Vám, ale i celému týmu docela daří. S jaými ambicemi šly Ludgeřovice do jarní části?
Jarní část pro naše mužstvo probíhá až překvapivě dobře. V přípravě, kdy se nám nedařilo a vypadalo to všelijak, nikdo nečekal, že uhrajeme tolik bodů. Nejspíš jsme šli všichni do sebe a začali makat jeden za druhého. Škoda těch zápasů, co nám nevyšly, mohli jsme na tom být ještě lépe. Cílem bylo určitě uhrát co nejvíc bodů a dostat se na lepší umístění v tabulce, což si myslím, že se zatím daří. Ale vždy je ještě na čem pracovat.
Jaké jsou ambice Vašeho týmu a Vás konkrétně do dalších sezón?
Když udržíme kádr pohromadě, tak určitě postup do 1.A třídy. Nebýt zpackané podzimní části, tak o ten postup už hrajeme teď. Co se mě osobně týče nějaké velké ambice nemám. Je těžké hrát fotbal a ještě k tomu chodit do práce. Zatím jsem v Ludgeřovicích a jsem tam spokojený, ale kdyby přišla nějaká lepší nabídka, určitě bych se nebránil.
Vím, že v současném týmu spolupracujete se svým otcem a bratrem. Jak hodnotíte tuto spolupráci?
Současná rodinná spolupráce v našem týmu, si myslím, že je dobrá. Navíc otec se mnou jezdil od mala na každý zápas, takže už je jedno, jestli stojí na střídačce nebo vedle u zábradlí, jsem už na jeho přítomnost zvyklý. S bratrem jsem chvilku hrál ještě v Petřkovicích, takže už vím, co od něho čekat.
Na závěr ještě otázka na naše webové stránky fotbalunas.cz. Jaký je na ně ohlas u Vás v týmu?
Fotbalunas.cz se u nás v týmu stal fenoménem. Co tak slyším od druhých, tak každému se líbí sestavy kola a hráč kola. Mě se to taky zamlouvá, je to něco nového. U nás v kabině se to taky řeší pořád.