Pavel Jelínek: Nejlepší moment, který jsem zatím ve fotbale zažil,byl asi můj první gól za muže!

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 23. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Čtyřiadvacetiletý hráč Březí - Březské Pavel Jelínek. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Gratuluji. Byl jste zvolen hráčem 23. kola. Jak se vám hrálo v tomto zápase?
Vrátil jsem se po svalovém zranění, takže jsem do zápasu naskočil až v 75 minutě. Vždycky je těžké naskočit do rozjetého zápasu, navíc na takové horké půdě jako je ve Víru.
Jak hodnotíte zápas ve Víru?
Zápas byl náročný pro celé mužstvo. Ale myslím, že jsme to zvládli. Každý nechal na hřišti všechno a my si odvezli vytoužené 3 body.
Popíšete nám vaši vítěznou branku?
Dostal jsem přesnou přihrávku za obranu od Jirky Jelínka. Poslední překážkou byl brankář hostí. Střelu jsem si představoval jinak, ale padlo to tam, takže super(smích).
Má Březí plány postoupit do okresního přeboru?, i druhá příčka může být postupová.
Důležité bude se na zmiňovanou druhou příčku dostat. Na Věchnov ztrácíme stále 4 body. Což asi pro nás znamená, že nesmíme zaváhat. Ale pokud by se tak stalo, tak si myslím, že by jsme se tomu nebránili. Záleží co na to náš pokladník (smích).
Jaká byla reakce spoluhráčů na vaši předchozí výhru v naší anketě?
Ať v neděli vezmi nějakou lahvinku(smích).
Kdo vás trénuje, jste s ním spokojeni ?
Naším trenérem je Jirka Gruber. Jirka je výborný hráč i trenér. Jsem s ním naprosto spokojený.
Na jaký zápas se v jarní části nejvíce těšíte?
Nejvíce jsem se těšil na derby s Osovou Bítýškou, které už bylo. Jestli si mám vybrat z posledních čtyř zápasů, tak je to na poslední zápas s Věchnovem. Bude to vyhrocené utkání a doufám, že se bude hrát o druhý flek.
Příští kolo vás čekají Hamry B, co od zápasu očekáváte?
Hamrům se v jarní části sezóny velice daří. Očekávám náročné utkání plné soubojů. Věřím, že zvítězíme!
Máte pro nás nějakou úsměvnou historku z kabiny?
Těch je celkem hodně, ale asi nejsou na tomto portálu publikovatelné (smích).
Máte v paměti nějaký nejlepší, moment, který jste ve fotbale zažil?
Nejlepší moment, byl asi můj první gól za muže, který jsem dával proti Moravci v 95 minutě. Gól byl na 2:2. Dokážete si představit tu obrovskou euforii.(smích)
Sledujete MS v hokeji, co zatím říkáte na výkony našich hokejistů?
Já jsem s výkonem našich spokojený, důležité je, aby konečně přivezli placku. Typuji, že Němce porazíme 4:1. Dostaneme se až do finále, kde bohužel těsně podlehneme Rusům.