Loucký středopolař Petr Navrátil popisuje obrat se Stonařovem a mluví o důvodu svého návratu ze Sapeli Polná.

Petře, gratuluji ke zvolení hráčem kola. Čeká tě nějaký příspěvek do kasy?
Sledoval jsi těsný souboj s Filippim z Počítek?
Ano, díval jsem se, že jsme to měli vyrovnané
Pokladník z vás musí mít radost. Hráči Luk vyhrávají poměrně často..
To určitě ano, alespoň bude pořádná závěrečná (smích).
O víkendu jste předvedli parádní obrat. Co ti proběhlo hlavou, když jste prohrávali a šli jste do deseti. Na začátku druhé půle jste navíc dostali druhou branku...
Abych pravdu řekl, tak už ani nevím. Spíš jsem byl naštvaný na to jak jsme hráli, protože první poločas jsme si nebyli schopni dát nahrávku na dva metry. Když jsme dostali druhou branku, tak nás to spíš nakoplo než srazilo a nakonec to dopadlo tak, jak to dopadlo a zaslouženě jsme vyhráli.
Zápas jste nakonec otočili. Kde se to ve vás vzalo?
V kabině jsme si o poločase řekli, že takhle to prostě dál nejde a že musíme začít hrát a bojovat. Sice jsme dostali asi po pěti minutách gól na 0:2, ale nikdo z nás to nezabalil a začali jsme soupeře přehrávat a padly z toho nakonec zaslouženě tři branky.
Pomohl jsi k tomu dvěma brankami. Můžeš nám je popsat?
Tak ta první padla po takovém závaru před bránou. Míč se tam všelijak odrážel a nakonec se dostal ke mě a naštěstí se mi ho podařilo dostat do brány. Na druhý gól mi nacentroval Filip Toman. Míč jsem si sklepl prsama a z první jsem ho poslal podél brankáře.
V dalším kole jedete do Velké Bíteše. Co od zápasu čekáš?
Nečekám vůbec nic jednoduchého, jednak je to béčko, která jsou vždy nevyzpytatelná a jejich áčko hraje den předem, tak se dá očekávat, že můžou být posílení. My tam ale jedeme pro tři body, protože pokud chceme hrát o vrchní příčky, tak musíme tyto zápasy zvládat.
Na podzim jsi hrál za Sapeli Polná. Co tě přimělo k návratu do Luk?
K návratu mě přiměli kluci a větší herní vytíženost.