VÍT CAUDR - trenér Jíkve a ligových žáků Meteoru láká na svůj letní Rokykemp

Hrající trenér Jíkve a trenér ligových žáků U15 FK Meteor - to je lVít Caudr, který pořádá v létě fotbalový kemp pro mladé fotbalisty a fotbalistky. Projekt nazvaný Rokykemp se uskuteční pod záštitou Lukáše Zelenky a my vám jej nyní lépe přiblížíme.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
0
V létě pořádáte kemp pro mladé fotbalisty. Jaké je věkové omezení?
Kemp je určen především pro fotbalisty a fotbalistky z kategorií U8 - U13. Rádi přivítáme děti z celé republiky, které mají fotbal rády a baví se jím.
Kde se kemp uskuteční?
Rokykemp se bude konat v horském středisku Rokytnice nad Jizerou, které dobře známe a kam pravidelně jezdíme. Nachází se zde nejen skvělé hřiště s přírodní trávou, ale i krásná příroda vhodná k výletům a dalším aktivitám. Už horský vzduch sám o sobě tvoří pro pohyb skvělý předpoklad.
A jaké je datum?
Kemp je naplánován na dva turnusy v poslední dva týdny v červenci. První turnus se tedy uskuteční v datech 21. - 26. 7. a druhý v datech 28. 7. - 2. 8.
Jaká bude náplň kempu?
Dopoledne budou opravdu tréninková. Budeme hráče učit nové věci a rozvíjet jejich individuální schopnosti. Odpolední tréninky pak budou spíše herní. Budou se konat zábavné soutěže, turnaje či závody a zahrajeme si i jiné hry než fotbal. Večer nám zbude čas i na potřebný odpočinek a např. na společenské hry, děti samozřejmě budou mít čas na své nové kamarády. Nebude chybět ani výlet či opékání vuřtů. Pro případ velmi špatného počasí či na nějaký večer máme připravený i projektor na promítání filmů. V Rokytnici si děti také mohou vyzkoušet summertubing (jízdu na nafukovacích člunech) či motokáry. Přímo u penzionu je lanový park.
Kdo povede tréninky?
Hlavním trenérem a vedoucím kempu jsem já. Mám nejvyšší mládežnickou licenci UEFA A. Trénuji ligové žáky U15 Meteoru a A tým Jíkve, která hraje Okresní přebor Nymburk. Dále pak můj "rodinný trenérský tým" tvoří má manželka a bratr. Má paní dříve hrála za Spartu a trénovala tam dívky, bratr má také licenci UEFA A. V případě velkého zájmu dětí o účast na Rokykempu můžeme náš tým rozšířit?
Přijede i bývalý internacionál a hráč Sparty Lukáš Zelenka, pod jehož záštitou se kemp koná?
Slíbit to nemůžu, jelikož je Lukáš jako sportovní ředitel Meteoru velmi vytížený. Máme však smlouvu, že pokud mu to pracovní vytížení dovolí, stráví s dětmi čas a zatrénuje si s nimi.
Vzkážete něco čtenářům na závěr?
Budu rád, když vaše děti přijedou na náš kemp. Najdou si nové kamarády, budou se fotbalem bavit a také jim pomůžeme se v něm zlepšit. Od mnoha podobných kempů se odlišujeme tím, že všichni trenéři mají dlouholetou praxi v práci s dětmi, ať už jako trenéři či přímo ve školství. Nabízíme mnoho doplňkových aktivit, rodinný a individuálně přístup. Vše je pak završeno krásným horským prostředím. Pokud vás naše nabídka zaujala, můžete se podívat na naše webové stránky nebo nás přímo kontaktovat. Všechny kontakty a odkazy najdete na našem letáčku, jehož kopie je i zde v článku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FC Trnavan Rožďalovice 0 0:0 0
2 FK Bohemia Poděbrady B 0 0:0 0
3 FK Kovanice 0 0:0 0
4 FK Loučeň 1893 0 0:0 0
5 FK Čechie Vykáň 0 0:0 0
Zobrazit celou tabulkuJméno ZB Ú BE
Nebyla nalezena žádná data
Zobrazit celou tabulku