Při své výšce bych měl určitě zapracovat na hlavičkách, tam je velká rezerva, říká sebekriticky hráč kola Tomáš Grünn

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 1. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
0
Gratuluji k vítězství v anketě. Vyhrát se Vám podařilo i přesto, že jste v Suchdole remizovali 2:2. Je to pro Vás o to překvapivější?
Dobrý den, v první řadě musím určitě poděkovat svým spoluhráčům a fanouškům, bez jejich podpory bych tu rozhovor určitě nedělal. Ano, bylo to příjemné překvapení, přiznám se že jsem to neočekával.
Jaký byl zápas v Suchdole z Vašeho pohledu?
Po 3 prohrách v řadě jsme byly maximálně odhodlaný odvézt si nějaký bod zpět domů. Jsem rád, že mi konečně sedla střela a šli jsme do vedení, které jsme bohužel do poločasu neudrželi od druhé půle se hrál otevřený fotbal, když jsem dával druhý gól v 60. minutě, věřil jsem, že zápas dovedeme do vítězného konce. Bohužel domácí opět srovnali, ale celkově musím kluky pochválit, myslím že to byl se zápasem v Peči náš nejlepší venkovní výkon.
Když se podíváme do kabiny Jarošova. Kdo ze spoluhráčů je největší vtipálek, kdo to umí rozjet na párty, nebo kdo se rád obléká podle nejmodernějších módních trendů?
Tak mezi největší baviče patří určitě gólman Bláža (Blažek), jeho fórky dokážou naladit kabinu na každý zápas. Máme mladý tým, takže občas někdo zajde za "kulturou", mě nevyjímaje (smích) a největší manekýn bych řekl, že je asi Peťa Kadleců, ten přichází na každý trénink dokonale sladěný a u zrcadla rovná svoji bujnou kadeř minimálně pět minut (smích).
Nyní vás čeká zimní přestávka. Jak budete hodnotit podzimní část?
Jako nováček musíme hodnotit podzimní část pozitivně. Na tréninky i zápasy nás chodilo dost, takže nebyl problém v zápasech když bylo potřeba dodat čerstvé síly. Celkově jsem s naší hrou spokojený, máme mladý tým, který se bude ještě zlepšovat, a kromě Buku, jenž je pro mě jasný favorit na postup nás nikdo v zápasech výrazně nepřehrál. Do jara bychom si jako cíl dali určitě jednak zapracovat ještě více na fyzičce a pak hlavně získat více bodů z venkovních zápasů, protože 2 body jsou opravdu málo.
Zeptám se na Vaši fotbalovou kariéru. V kolika letech jste s fotbalem začínal a jakými kluby jste prošel?
Fotbal hraji od asi sedmi let, chodil jsem jednak na fotbalový kroužek v Jarošově, a hlavně ve volném čase s klukama na hřiště třeba si jen tak zastřílet na branku. Když kroužek ve třinácti letech skončil, kromě občasného fotbálku jsem fotbal nikde nehrál. V Jarošově jsem začal hrát v 19 letech a hraji tu čtvrtým rokem, takže můžu hrdě prohlásit, že jsem nikde jinde nehrál!
Máte oblíbené hráče/kluby?
Můj nejoblíbenější fotbalový tým je určitě Arsenal, doufám že už třeba letos něco pořádného vyhrají. A mezi hráči mám rád Zlatana Ibrahimoviče, jeho kun-fu góly jsou geniální. Občas to taky zkouším, ale zatím bez výsledku (smích).
Sportem musíte být vytížen asi hodně. Máte tedy čas i na nějaké další koníčky?
Kromě fotbalu se snažím aktivně hrát i volejbal, takže volného času moc není, ale když je, tak rád se kouknu na dobrý seriál/film a nebo zajdu s přáteli na pivko.
Taková záludnější otázka. Jak byste charakterizoval sám sebe po fotbalové stránce? Jaký typ fotbalisty jste?
To je velmi zákeřná otázka, každopádně se snažím z každého zápasu si něco vzít a zlepšovat se. Mám velmi dobrou střelu, na tréninku bych prorval síť, ale přijde zápas a mám problém srovnat mířidla, tak jsem rád, že konečně proti Suchdolu se to povedlo. A potom bych měl při svých 190 cm určitě zapracovat na hlavičkách, tam je velká rezerva.
Když se opět podíváme do kabiny Jarošova, s kým si v mužstvu nejvíc rozumíte, dá se o někom ze spoluhráčů říci, že k sobě máte nejblíže?
Nedá se říct, že si s někým rozumím nejvíc, kromě dvou kluků jsme všichni z Jarošova, takže se známe velmi dobře. Je tu super parta, která zajde i po prohraném zápase na pivko a dokáže si ze sebe udělat srandu, což je super, člověk se pak těší na další utkáni.
Chtěl by jste na závěr vzkázat něco fanouškům?
Myslím, že máme nejlepší fanoušky v přeboru, jezdí s námi na každé utkání, podporují a fandí, i když se zrovna nedaří a prohraje se. Navíc jako bonus to máme vždy s pyrotechnikou na závěr, což nikde jinde není.

Související články

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Rozhovory


Jméno ZB Ú BE
Nebyla nalezena žádná data
Zobrazit celou tabulku