Byl bych opravdu velké dřevo, pokud bych takovou šanci nedal, říká hráč kola Evžen Vohák

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 9. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Evžene, gratuluji vám k vítězství v anketě a zeptám se, jak vypadal zápas z vašeho pohledu?
Děkuji, z mého pohledu to byl zápas, který nebyl z naší strany moc fotbalový, ale byl spíše odbojovaný s vítězným koncem.
O víkendu jste hráli se Včelnicí. Jak byste atraktivní zápas popsal?
Včelnice nezačala vůbec špatně, měla i některé dobré kombinace po kterých si vytvořili šance. Jednu velkou měl i můj spolupracovník Jarda Lukš, který po úniku naštěstí díky bohu nastřelil břevno. Potom se nám podařila jedna akce ze které dal po úniku Martin Hladílek prvního góla. Ve druhém poločase se nám podařilo vstřelit druhou branku. Ke konci zápasu nás Včelnice zatlačila, ale klucí vzádu to dobře ubránili včetně brankáře Michala Malého jenž měl výborné zákroky a podržel nás. V poslední minutě se Včelnici podařilo snížit na 2:1, ale více již nestihli.
Popište nám tvoji vítěznou branku...
Byla moc krásná . Alespoň pro mě. Brankář kterého jsem ve vápně napadal se mi snažil udělat kličku a na štěstí pro mě si šlápl na míč, upadl a přede mnou zůstal stát balon a prázdná branka. Byl bych opravdu velké dřevo, pokud bych toto nedal. No i když (smích).
V příštím kole hrajete na hřišti nevyzpytatelné Stráže. Co od zápasu čekáte?
Sám nevím, ale určitě to nebude nic lehkého. Derby jsou vždy těžká. Doufám, že si nějaký bod odvezeme.
Vstup do podzimu se vám nadmíru vydařil. Čekal jste to?
Tuto soutěž jsem neznal. Doufal jsem, že by jsme nějaké body mohli udělat, že se to povedlo takto jsem jedině rád.
Jaký váš tvůj oblíbený tým?
Teď momentálně Novosedly. Jinak jsem nikdy žádný vyhraněný klub neměl.
Kdo je vaším fotbalovým vzorem?
Vzor nemám, ale vždy jsem měl rád Maradonu.
Kdy nebo jak jste začal s fotbalem, kdo vás k němu přivedl?
V 6 letech jsem začínal v Třeboni a přivedla mě k němu mamka.
Čím je pro vás vlastně fotbal?
Láskou, bolavýma nohama, oslavama do ranních hodin.
Co říkáte na portál fotbalunas.cz?
Bohužel jsem to nevěděl, že existuje něco takového. Dozvěděl jsem se to shodou okolností před zápasem s Včelnicí. Hned následující týden jsem stránky navštívil. Je to výborná věc dozvědět se něco z nižších soutěží. Určitě budu pravidelným čtenářem tohoto portálu.