"Největší přednost je asi ta, že jsem kousavý a žádný balón nevypustím" říká hráč kola Robin Banašík

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Dobrý den, gratuluji k vítězství hráče kola, jaký byl zápas s Bystřicí z vašeho pohledu?
Do prvního poločasu jsme nastoupili s laxním přístupem,kde jsme měli spousta šancí, které se neproměnily ,ale náš soupeř využil standartních situací a šli do vedení. Druhou půlku poločasu jsme hosty nepustili ani k balonu za stavu 3:1 pro hosty,ale výsledek jsme zvládli otočit na 5:3 . Jelikož rozhodčí nezvládl utkání a výsledek skončil 5:5.
Popište nám dvě branky, které se Vám podařilo dát?
První branka padla po krásné přihrávce Václava Samce,který mi vyslal balon do brejku a já brankáře akorát obešel byla to lehká situace . Druhá branka padla,když brankář neudržel střelu a vypadlo mu to z náruče a střílel jsem do prázdné brány
Kdo je v kabině největší vtipálek, manekýn a kdo chodí pozdě?
Největší vtipálek v kabině je Jaroušek (Bity) (smích). Jinak na trénink chodí všichni pozdě, protože se scházíme kolikrát v 6 lidech.
Popište našim čtenářům ve zkratce svou fotbalovou kariéru, kde jste poprvé obul kopačky??
K fotbalu mě přivedl táta.Začínal jsem v Českých Velenicích,pak jsem šel na hostování do Suchdola nad Lužnicí na 4 roky a pak jsem byl 3 roky v Břilicích a teď jsem maximálně spokojen ve Velenicich, kde nás koučuje Franta Dvořáků.
Co byste označil za vaší největší přednost?
Největší přednost je asi ta, že jsem kousavý a žádný balón nevypustím.
Na čem naopak musíte zamakat?
Robin má naběháno,takže si myslím, že už není co zlepšovat, když jsem hráč kola (smích)
Máte nějaký rituál před zápasem?
Žádný rituál před zápasem nemám.
Jste se svým postem útočníka spokojený?
Post útočníka je to co mě naplňuje,kde můžu útočit a střelit nějakou branku,kde mě kluci zásobují parádními balóny.
Máte pravidelnou docházku na trénincích nebo si dokonce ještě přidáváte zátěž individuálně?
Na tréninky se snažím docházet,co to jen jde,ale mohlo by to být lepší.(smích)
K dalšímu zápasu jedete do Ledenic, jaký zápas očekáváte?
Ledenice je stejný soupeř v tabulce jako my,i když jsme každý zápas lepší, ale z Ledenic neberu nic jiného než 3 body,které konečně získáme