Miloš Smejkal: Do Březí jedeme pro tři body!

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Kolik Vám je let?
38
Jak hodnotíte zápas s Pohledcem?
Pohledec na nás vlétnul a dvacet minut nás nepustil k ničemu. Hlavně dvojice Bártek – Follprecht nám dělala velikém problémy. Za stavu 0:2 se nám podařilo dát kontaktní gól a vyrovnat. Druhý poločas jsem začali lépe my a ke konci jsme vyrovnali. Remíza byla myslím spravedlivá.
Byl jste zvolen hráčem 7.kola. Jak se vám hrálo v tomto zápase?
Hrálo se mi dobře, dobré počasí, výborný terén… Po třítýdenní pauze jsem se na hřiště těšil.
V zápase jste vstřelil dvě branky jak jste je viděl ?
Na první gól mi parádně do ulice nahrál Fanda Kotík a já si to kopnul po zemi k tyči. Druhý gól byl nakopnutý míč do vápna, kde jsem využil svou váhu (smích) - ustál jsem souboj a obstřelil brankaře.
Byl jste zvolen hráčem kola již jednou, kdy vás to více potěšilo?
Určitě mě to víc potěšilo poprvé! Protože v té době jsem fotbal hrál se strašnýma kopytama.
Jaká byla reakce spoluhráčů na vaši poslední výhru v naší anketě?
Nějaká ta sms přišla a určitě se to neobejde bez rumíka
Jak jste trénovali přes léto, jste na soutěž dobře připraveni?
Tréninky byly neskutečně náročné a na soutěž jsme dobře připraveni.
Co je cílem Polničky v této sezóně?
Určitě nechceme hrát až do konce o záchranu, asi nějaký ten klidný střed.
Kdo myslíte, že je hlavním kandidátem postupu do okresního přeboru?
Nechci nikoho urazit ale myslím si, že na okres nikdo ze soutěže nemá ale na špici určitě bude O. Bítýška, Měřín (když se budou scházet) a můj černý kůň je Březí, momentálně je to podle mě top tým.
Příští kolo vás čeká právě Březí, co od zápasu očekáváte?