Marek Vařílek: Věřil jsem, že zápas rozhodneme a tři body zůstanou doma.

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 3. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Jak hodnotíte zápas s Věchnovem?
První poločas byl velmi vyrovnaný. Druhý poločas jsme začali velmi dobře a poměrně brzy vstřelili branku.Škoda, že jsme neproměnili další šance, určitě by se nám zápas dohrával klidněji.
Jak by jste popsal vaši vstřelenou branku?
Jako většinu gólů co dávám, padl i tento hlavou, po krásném centru Petra Antoše.
Byl jste zvolen hráčem 3.kola. Jak se vám hrálo v tomto zápase?
Z mého pohledu se hrál velmi dobrý fotbal.Po prvním poločase, kdy byl výsledek 0:0,jsem věřil že zápas rozhodneme a 3 body zůstanou po dlouhé době co jsme domácí zápasy nehráli doma. Myslím, že jsem měl v druhém poločase pár dobrých momentů, navíc přišlo dost diváků, včetně mojí rodiny.Takže se mi hrálo dobře.
Jaká byla reakce spoluhráčů na vaši výhru v naší anketě?
Ještě nevím,na trénink se chystám až v pátek. Uvidím co na to pokladník Ondra Zeman.
V prvním zápase jste se trefil dvakrát ve Strážku cítíte střeleckou fazónu?
Střeleckou formu? Bylo by fajn, kdyby mě to vydrželo.(smích).
.Jak jste trénovali přes léto, jste na sezónu dobře připraveni?
Připraveni určitě jsme, všichni jsme se prostřídali po dovolených a tréninková účast byla celkem vysoká.
Je cílem Bítýšky postup do okresního přeboru?
Ou, to je těžká otázka. Určitě by jsme si to všichni moc přáli,ale nic takového nevyhlašujeme.Chceme se dát do kupy znovu jako tým a když se bude dařit zlobit se určitě nebudeme.
V Osové Bítýšce probíhá fotbalová přestavba, co se zde dělá a kdy bude vše hotovo?
Zbourala se stará sokolovna a buduje se úplně nová budova pro fotbalové zázemí (kabiny, sprchy, klubovna, zázemí pro údržbu hřiště atd.) Hrubá stavba a střešní vazba jsou hotové, kolaudovat by se mělo začátkem příštího roku.
Příští kolo vás čeká Pohledec, co od zápasu očekáváte?
Očekávám opět dobrý fotbal. Pohledec má spoustu šikovných mladých hráčů a v bráně o trochu staršího Milana Hájka(smích), který u nás spoustu sezón chytal,takže i z toho pohledu to pro nás bude pikantní zápas.