Jsem rád že jsem mohl pomoct týmu k bodu

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Jan Světlík z Mohelna, který pomohl svým dobrým výkonem vychytat jeden bod na hřišti Valče. Nyní si s vítězným hráčem můžete přečíst celý rozhovor.

0
Honzo, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas s tvého pohledu?
Děkuji za gratulaci! Všem bych chtěl poděkovat za hlasy. Do zápasu jsme nevystoupili špatně,hra byla vyrovnaná se spoustu nepřesností. Po úniku jsme se dostali do vedení 1:0. Průběhem času se soupeř zlepšil a dostával se do šancí,ale i my jsme měli své obrovské šance. Bohužel do poločasu se soupeři podařilo vyrovnat na 1:1 střelou z poza vápna, na kterou jsem bohužel nedosáhl. Druhý poločas byl soupeř bez pochyb lepší, ale my někdy i s dávkou štěstí jejich šance ustáli a zápas ubojovali na konečnou remízu 1:1.
Jak jsi byl spokojený se svým výkonem?
Nerad svůj výkon hodnotím, jsem rád že jsem mohl pomoct týmu k bodu. Velký dík patří celému týmu.
Který tvůj zákrok byl asi nejvydařenější?
Asi nejvydařenější zákrok byl za stavu 1:0 pro nás, kdy jsem reflexivně zasáhl rukou po střele okolo penalty a poté jsem zlikvidoval i následnou dorážku.
Nyní vás čeká zápas s Kralicemi. Co od zápasu očekáváš a jaký výsledek vás uspokojí?
Určitě to nebude lehký zápas, jde o souboj předposledního a posledního týmu tabulky, očekávám vyrovnaný zápas, ale my budeme chtít vyhrát za každou cenu a dotáhnout se na týmy před námi.
Máš před zápasem nějaký rituál a připravuješ se před zápasem nějak speciálně?