Věřím, že s týmem budeme bojovat o postup, říká Lukáš Hráček

Vítězem ankety Hráč kola se stal Lukáš Hráček z FŠ Třebíč, který přispěl dvěma góly k výhře svého mužstva nad Litohoří.

0
Lukáši, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl  zápas z tvého pohledu?
Zápas z naší strany nebyl ideální. I přesto jsme si v prvním poločase vytvořili spoustu šancí, bohužel proměnili jsme jenom dvě. V začátku poločasu druhého jsme vstřelili další dvě branky a od té doby už hrál jen soupeř, který dokázal zápas ještě zdramatizovat.
Jak jsi spokojen se svým výkonem?
Dvakrát to tam spadlo, tak asi dobrý (smích).
Popíšeš nám své dvě gólové trefy?
První gól padl už v 7. minutě, kdy mi z levé strany přihrával skvěle hrající a naše velká letní posila Marek Ustohal, míč jsem dostal na šestnáctku a z prvního doteku dával k pravé tyči. Druhá branka byla těsně před koncem zápasu, kdy jsem postupoval z poloviny hřiště sám na brankáře a střelou k levé tyči zvyšoval na 5:3.
 Na jakých příčkách tabulky se chcete v této nelehké sezóně pohybovat?
Věřím, že s týmem, který máme, budeme bojovat o postup.
 Nyní vás čeká zápas v Jakubově. Co by jsi řekl o soupeři a  s čím do zápasu půjdete?
O soupeři nevím v podstatě nic, první dva zápasy vyhrál, takže předpokládám, že zápas nebude lehký. Nevím, co naordinuje trenér Filip Křen za taktiku, ale jednoznačně chceme vyhrát.
 Máš před zápasem nějaký zvláštní rituál?