Markantní rozdíly mezi A třídou a Krajský přeborem nevidím, říká Martin Štajer, záložník Třebše

Hráčem uplynulého kola se stal Martin Štajer, záložník Třebše, který gólem pomohl k definitivnímu potvrzení postupu do Krajského přeboru.

0
V rozhodujícím zápase jste porazili Náchod 2:5. O poločase jste vedli už o čtyři góly, už v tu chvíli jste si byli jistí, že vyhrajete a zajistíte si postup do Krajského přeboru?
První poločas se nám opravdu vyvedl, vedli jsme 4:0 a v šatně o poločase už nějaký vtípky padaly. Určitě jsme to v hlavách asi měli, že nám to stačí a taky jsme ve druhém poločase polevili.
Ovlivnilo vysoké vedení a pomyšlení na zajištění postupu vaši hru ve druhém poločase?
Řekl bych, že trochu ano. V hlavách to bylo jak už jsem říkal v předchozí otázce. Měli jsme ve druhém poločase hluchých 20 minut a soupeři se podařilo snížit na 4:2, ale nakonec nás to tolik nerozhodilo.
Jak to vypadalo po závěrečném hvizdu, jaké byly bezprostřední pocity na hřišti i v kabině?
Měli jsme všichni určitě radost, bylo veselo jak v kabině, tak po cestě domů.
V čem bude podle vás Krajský přebor jiný než A třída?
Týmy budou určitě fotbalovější, možná rychlejší a důraznější, ale tak markantní rozdíl v tom osobně nevidím.
Do konce soutěže zbývají ještě tři kola. Myslíte si, že se motivace bude do těchto zápasů hledat složitěji?
Poslední tři kola hrajeme doma a byli bychom moc rádi, kdybychom získali devět bodů a udělali našim fanouškům radost.
O víkendu vás čeká Vrchlabí. Dá se čekat gólová přestřelka, když mají oba týmy svůj postup jistý?
Nevím, co se dá čekat, jsou to dva nejlepší týmy v soutěži, určitě to bude kvalitní zápas, třeba to bude otevřené a bude dost gólů a nebo to rozhodne jediný gól. Dá se čekat cokoliv.