Nagelovaná ofinka mi vydržela celý zápas, takže spokojenost. Vtipkuje hráč kola Pavel Šimána

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 18. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Stal se jím Pavel Šimána z Chlumčan Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Zaprvé bych Vám rád pogratuloval, věděl jste o své nominaci a následném vítězství?
Ano věděl. Stále jsem kontroloval jestli jsem pořád ve vedení.
Kde jste s fotbalem začínal a v kolika letech to bylo?
Psal se rok 1998. Tehdy jsem poprvé vyběhl na fotbalový trávník právě tady v Chlumčanech.
Jak se poté vyvíjela Vaše kariéra? Kde všude jste působil?
Já hrál jenom v Chlumčanech. Nabídky byly, ale já jsem srdcař.
Jak hodnotíte dosavadní sezónu Chlumčan a jaké máte cíle do poslední třetiny soutěže?
V hospodě dobrý. Na hřišti je to horší. Ale teď jsme se trošku kousli, dáváme do toho srdíčko a zbytek zápasů chceme minimálně vyhrát.
Vraťme se k zápasu. O víkendu jste porazili Chlum. Jak byste zápas zhodnotil a jak jste byl spokojen se svým výkonem?
Jatka. Zamkli jsme soupeře na jejich půlce a kombinačně si vytvářeli střelecké příležitosti. Kdyby jsme vyhráli 10:0, nikdo by se nedivil. Se svým výkonem jsem nadmíru spokojen. Dal jsem 33 úspěšných přihrávek a jen 4 jsem zkazil. Nagelovaná ofinka mi držela celý zápas, takže spokojenost. (smích)
Odehrál jste nějaký zápas který Vám utkvěl v paměti?
Tak určitě. Bylo to s Merklínem tak 5 let zpátky. Vyhecovaný zápas, běžela 92. minuta, stav 0:0. Pak mi dal Jirka Vlček krásný pas za beky a já to uklidil plackou za tyč jako Fabregas. Tři dny jsme slavili.