ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Trenér se nás přes zimu snažil nabudit a zapracovali jsme celkově na naší hře.

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 18. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Hrdina duelu mezi Vrchovinou a Polnou, vrchovinský Tomáš Poul nám zodpověděl na naše otázky.

0
Gratuluji k výhře o hráče kola. Kde jste sháněl podporu?
Děkuji. Podporu jsem nesháněl nikde. Celé je to zásluha našich fanoušků, kteří nás podporují na hřišti i mimo něj, to právě jim patří dík.
Sledujete náš portál?
Jednou za čas ho navštívím, ale pravidelným návštěvníkem nejsem.
Po porážce v Břeclavi jste potřebovali nutně vyhrát. To se vám v souboji s Polnou podařilo. Jak jste viděl zápas?
Potřebovali jsme zvládnout první jarní domácí zápas, což se nám povedlo. První poločas jsme, až na závěrečných pět minut, odehráli skvěle, soupeře jsme tlačili, vytvářeli si šance, ale povedlo se nám proměnit pouze jedinou. Ve druhém poločase jsme přidali druhou branku a místo toho, abychom se uklidnili a hráli svoji hru, jsme se začali strachovat o výsledek, soupeř snížil a bylo z toho drama.
Vy sám jste vsítil klíčovou branku svého týmu. Popište ji našim čtenářům?
Podařila se nám brejková situace, kdy Míra Kovář posunul míč doprava na Ošmeru, ten odcentroval, brankáři vypadl míč z náruče přímo k Michalovi Skalníkovi, ten mi míč jen posunul, a já ho uklízel do téměř prázdné branky.
Polná ale hned vzápětí snížila. Jaké byly závěrečné minuty zápasu. Jak moc jste se obávali o výsledek?
O výsledek jsme se obávali, ale to hlavně z důvodu naší neschopnosti vstřelit uklidňující branku na 3:1, a že jsme k tomu neměli zrovna málo příležitostí. Naštěstí to kluci vzadu uhráli a bereme důležité tři body.
Letos Vás už trénuje třetí trenér. Co říkáte na takovou rotaci?
Tak pro každého hráče je příjemnější hrát pod jedním trenérem, ale holt, takový je fotbalový život a my hráči s tím nemůžeme nic dělat, můžeme jen odvádět své maximum na hřišti.
Zatím jste na čtrnáctém místě, takže stále bojujete o záchranu. Na čem jste v zimní přestávce nejvíce zamakali?
Myslím, že trenér se nás přes zimu snažil nabudit a zapracovali jsme celkově na naší hře.
Teď vás čeká souboj V Pelhřimově. S jakým cílem půjdete do zápasu?
Určitě s cílem zápas vyhrát, potřebujeme se co nejdříve dostat ze sestupových vod.
Koho vidíte za největšího favorita na postup?
Jednoznačně Hodonín, mají silný kádr i prostředky.