Chtěl bych kluky za druhý poločas pochválit, bylo neskutečné, co dokázali v deseti lidech, smeká Michal Hůla

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Stal se jím golman Chlumčan Michal Hůla. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Zaprvé bych Vám rád pogratuloval, věděl jste o své nominaci a následném vítězství?
Moc děkuji o nominaci jsem věděl až když jsem se podíval na sestavu kola. A o vítězství jsem věděl sledoval jsem průběh hlasování.
Je to měsíc, co jsme spolu hovořili naposled. Od té doby jste ještě neprohráli, jeví se už tedy pro Vás postup reálně?
Ano to je pravda že jsem chytli vítěznou vlnu a teď se nám daří. Jestli se jeví postup reálně ? Nato nedokážu odpovědět my jdeme od zápasu k zápasu a chceme každý zápas vyhrát a zato jsem popravdě moc rád. Každý do toho dává 100% a konečně to šlape.
Koho by jste označil jako nejlepšího spoluhráče s kterým jste doposavad hrál?
Tak tady bych těch lidí mohl jmenovat hodně tady u nás v Chlumčanech se najde spousta výborných fotbalistů ale kdybych měl jednoho vyzdvihnout tak to bude Jaroslav Kastner který mě naučil spoustu věcí a hrozně mi pomohl v chytání, za to bych mu chtěl poděkovat.
Kdo je podle Vás favorit soutěže?
Pro mě jsou to Blovice. Mají dobře poskládaný tým.
Vraťme se k zápasu. V poločase jste prohrávali a hráli v desíti. Co jste si v poločase řekli a jak jste se motivovali?
Já si myslím že vyloučení našeho hráče nás nakoplo do té doby jsme byli mimo. V kabině jsme si řekli že to budeme hrát trošku na risk a ona to vyšlo. Chtěl bych kluky za druhý poločas pochválit bylo neskutečný co dokázali v deseti lidech na tak těžkém terénu.
Jak probíhala druhá půle a byli na dosah tři body nebo spíše berete dva body jako vítězství?
Z mého pohledu druhá půle byla v naši režii soupeře jsme přehrávali. Na konci jsme měli šanci rozhodnout zápas a brát tři body ale určitě po průběhu zápasu bereme dva body jako vítězství.
Poslední kolo k vám zavítá Vstiš. S čím do zápasu jdete a jak vidíte výsledek?
Tak Vstiš bude nepříjemný soupeř i když se jim teď pár zápasů nepovedlo přesto mají kvalitní tým a bude to pro nás hodně těžké utkání ale určitě budeme chtít vyhrát. Myslím si že vyhrajme 2:0 (smích)
Koho z vašeho týmy by jste označil jako nejlepšího hráče podzimu?
Tak to je velmi těžká otázka. Já bych označil celý tým jako hráče podzimu. Začátek se nám tedy moc nepovedl ale od zápasu v Dolní Lukavici je neskutečný jak kluci makají a bojují . Takže pro mě je to jednoznačně celý tým.
Čeká Vás nějaká pokutička nebo něco podobné za vítězství v hlasování?
No myslím že určitě ano, asi to v sobotu budu mít dost drahé.