Leoš Ondráček hattrickem otočil duel s Béčkem Radešínky

Útočník Pohledce Leoš Ondráček oslaví zanedlouho 1. října své jednadvacáté narozeniny. Nadělil si k nim předčasně dva dárky. Stal se Hráčem kola a vstřelil hattrick do sítě Radešínky. My jsme mu položili několik otázek.

0
Kdy nebo jak jste začal s fotbalem, kdo vás k němu přivedl?
S fotbalem jsem začat tak, že jsem si párkrát kopnul do míče a zjistil jsem, že by to možná mohlo i za něco stát (smích). Dovedl jsem se k němu sám.
Na jakém postu nastupujete?
Útočník
Pamatujete si kdy jste vstřelil svoji první branku?
Bohužel nepamatuji.
Kdy jste poprvé nastoupil za muže? Pamatujete si proti komu, výsledek?
Někdo by to vědět mohl, ale já určitě ne (smích).
Nějaké úspěchy ve fotbale?
Zas tak dobře na tom nejsem, ale děkuji za optání (smích).
Hrál jste za jiný klub než je Pohledec?
SFK Vrchovina
Jak hodnotíte nedělní zápas v Radešínce?
Za mokrého trávníku a prvním poločase prohrávat 2:0 bylo celkem těžké, ale naštěstí jsme do druhé půlky nakročili s hlavami vzhůru a podařilo se nám stav obrátit na 2:5 (smích).Takže si myslím, že tento zápas byl skvěle odehrán.
Vstřelil jste hattrick jak jste ho viděl?
No mohu vám říct, že to co jsem předváděl několik minut na začátku prvního poločasu by mi několik lidí dalo přes držku, ale pak z ničeho nic se to začalo zlepšovat a padl první, druhý a nakonec i třetí gól (smích) za ty jsem vděčný hlavně Dominiku Bártkovi, který mi na všechny branky nahrál!!
Byl jste zvolen hráčem kola. Jak se vám hrálo?
Po pravdě, ani jsem nečekal že se jím stanu ..hrálo se mi přímo úžasně!!!
Příští kolo odehrajete doma s Věchnovem, co od zápasu očekáváte?
Tak samozřejmě výhru ! Sice to bude těžký soupeř, ale pokud budeme hrát jako proti Radešínce, tak by se to mohlo uhrát.
Na jaký zápas v sezoně se nejvíce těšíte?