Daniš Michal od mala fandí SLAVII!

Hráčem 3. kola III. třídy se stal hráč Železnice B Michal Daniš, který vstřelil dvě branky při vítězství svého týmu 1:4 v Libuni. Rozhovor s hráčem kola přinášíme právě teď na těchto stránkách.Datum narození 18.7.1970 , výška 173cm , váha 87kg. Toto nám o sobě Michal napsal:  ,,Mé povolání je vedoucí směny. Za svoji fotbalovou  kariéru jsem odehrál na všech postech ,ale jinak se cítím nejlépe jako útočník.´´

0
1. Jak proběhla letní příprava na sezónu?
Letní příprava u mě byla tři tréninky více jsem z důvodu zaměstnání a dovolené nestihl.
2. Dařilo se Vašemu týmu a Vám v přípravných zápasech?
Můj tým odehrál pouze jeden vítězný přípravný zápas. Já se zápasu z důvodu dovolené nezúčastnil.
3. Proběhla nějaká změna v kádru Železnice B v letní přestávce?
V kádru Železnice B v letní přestávce došlo k minimálním změnám.
4. Jaký byl průběh zápasu v Libuni?
V prvním poločase byl náš tým nepatrně lepší než domácí Libuň, měli jsme i nějaké gólové šance bohužel padl jenom jeden gól, kdy mě hezky našel Jakub Kyselo a já asi z hranice penalty podél domácího gólmana skóroval. Začátek druhého poločasu nebyl z naší strany moc povedený domácí tým byl lepší a také nás potrestal gólem pak udělal domácí brankář hrubou chybu ,kterou potrestal Ondra Daniš. Po této brance už byl náš tým zase lepší, přidali jsme ještě další dvě branky a zápas jsme dovedli do vítězného konce.
5. Jak se jmenuje Váš trenér a jaké má trenérské metody?
Máme nového trenéra a jmenuje se Michal Jína. Michal teprve s trénováním začíná ,tak že je těžké říci jaké má metody, ale zatím má ze tří zápasů tři vítězství , takže zatím dobré.
6. Myslíte si, že Sparta získá titul s Tomášem Rosickým v sestavě?
Tomáš Rosický je stále kvalitní hráč, tak že pro Spartu je to určitě posila, jenže je stále zraněný,ale myslím si, že titul Sparta opět nezíská.
7. Jaký je Váš tip na vítěze letošního ročníku fotbalové ligy?
Nevím je teprve začátek ligy je těžké si zatím tipnout ,ale podle mě budou o titul bojovat tak tři mužstva a určitě mezi nimi bude Sparta,Plzeň a to třetí zatím nevím.