0
Dobrý den, jak hodnotíte podzimní část sezóny?
Jsme spokojeni s počtem získaných bodů. Menší spokojenost panuje s herním projevem a zahrávání standardních situací.
Zatím jste na osmém místě. Po loňském druhém místě jste určitě očekávali více.
Sice jsme očekávali více, ale vlivem zraněných jsme museli každý zápas odehrát v jiné sestavě, což se na našich výkonech a umístění projevilo. Navíc jsme měli problémy s brankáři, které jsme museli rovněž vlivem zranění točit.
Přitom vstup do soutěže jste měli slušný. Dokonce jste zvítězili na půdě silných Stěbořic. Pak však byli vaše výkony jako na houpačce. Čím si to vysvětlujete?
Opět se musím opakovat, že to bylo vlivem mnoha zranění. Dokonce jsme museli povolat do zbraně tři hráče ze zrušeného béčka.
31 obdržených branek. To zrovna nesvědčí o pevnosti vaší obrany. Kde vidíte příčiny?
V neustále se měnícím se složení obrany.
Jaký si dáváte cíl pro jarní sezónu?
Doufám, že se všichni marodi uzdraví. Potom by bylo reálné atakovat umístění do pátého místa. Ztrátu nemáme až tak velikou a v tříbodovém systému se to velmi rychle stírá.
Kdo patřil k pilířům vaší sestavy?
Ondřej Šafarčík,který odehrál prakticky všechna utkání a byl využitelný na skoro všech postech.
Který zápas hodnotíte jako váš nejlepší, a který jako nejhorší?
Asi nejlepší poločas jsme odehráli ve Vřesině,kdy se nám poločasová prohra 1:4 podařila otočit na konečných 7:4. Nejhorší byl asi zápas se Slávii Opava, kdy jsme sice mohli vést po deseti minutách 2:0. Pak jsme dostali nešťastné góly a odvezli si prohru 4:0.
Jak bude vypadat příprava na jarní část sezóny?
Začínáme začátkem února. Máme zaběhnutou tréninkovou formu, kdy budeme trénovat třikrát týdně. Začínáme nabíráním kondice. Vše bychom pak měli doladit na herním soustředění. Během přípravy plánujeme odehrát čtyři až pět přípravných zápasů.