Hráč 12. kola - Jindřich Bůžek: "Nějaký ten hlas jsem si také poslal."

Hráčem 12. kola se stal Jindřich Bůžek, který dokázal vsítit hattrick a tím rozhodnul o utkání, neboť Hlavno si poradilo s Beznem 3:1. Jindřich má bohatou fotbalovou kariéru, kde prošel mnoha známými kluby. Fotbalově začal vyrůstat od 3. let a zkušenosti sbíral i v pražské Spartě ba dokonce ve Výběru české reprezentace. Více o zápasu s Beznem či atmosféře, která panuje v Hlavně se dozvíte v rozhovoru.

0
Gratuluji k ocenění hráče kola. Mohl byste přiblížit čtenářům svou fotbalovou kariéru?
Děkuji. S fotbalem jsem začínál již od 3. let. Svou fotbalovou kariéru jsem nastartoval v Kropáčově Vrutici poté jsem se přesunul do Benátek. Následně jsem zavítal i do Výběru české reprezentace i do dorostu pražské Spraty. Prošel jsem i kluby jako jsou Čáslav, Luštěnice, Semice a momentálně působím v Kostelním Hlavně.
Jak byste zhodnotil váš zápas s Beznem?
První půle probíhala podle našich představ, vedli jsme 2:0 a předváděli svoji hru. Druhý poločas už byl horší, naše hra se začala pomalu vytrácet, naštěstí jsem završil hattrick a pojistil tak skóre. Ke konci zápasu nás skvěle podržel brankáš Vašek Musil, který předvedl skvělé zákroky.
Jak moc jste oslavoval vstřelení hattricku?
Po zápase jsme měli rozlučku, takže jsem to oslavil jak se spoluhráčema tak i s věrnými fanoušky.
Jak často se Vám stává podobná situace? Kdy naposled jste vstřelil hattrick?
Často se to nestává, napsoled jsem hattrick vsítil cca před 3. lety.
Jaká panuje atmosféra v Kostelním Hlavně?
Atmosfére je zde skvělá. Myslím, že tvoříme výborný kolektiv a skvělou partu.
Fanoušci museli být jistě nadšení, přijímal jste po zápase gratulace?
Ano, po zápase jsem přijal několik gratulací. Naši fanoušci jsou jedním slovem skvělí.
Jaké cíle máte do konce soutěže?
Naším cílem je hrát v horním patrách tabulky, což se nám zatím daří náramně.
Co očekáváte od svých spoluhráčů?
Myslím, že nám vázne komunikace na hřišti nebo vzájemná podpora při nějaké akci, a to i včetně mě.
Čeho byste se chtěl v příštím zápase vyvarovat?
Musíme dobře bránit a nepustit soupeře ke skórování. Toho se musíme především vyvarovat.