Nejprve se prosím krátce představte. Kolik je Vám let, odkud jste, co děláte a kudy dosud mířila Vaše fotbalová cesta.
Je mi 21 let a jsem z Lázní Bohdaneč. Pracuji ve firmě Transform jako obsluha stroje. S fotbalem jsem začal v Lázních Bohdaneč od 5 let až do minulé sezóny, po níž sem se přesunul do Rohovládové Bělé.
Když se dívám na tabulku krajského přeboru, říkám, zda by se Lázním Bohdaneč nehodil šikovný mladý fotbalista. Chtěl byste se jednou vrátit "domů"?
Tak určitě bych se chtěl vrátit. Prožil jsem v Bohdanči zatím celou kariéru a vždycky jsem byl spokojený.
Důvodem Vašeho odchodu do Bělé bylo asi zrušené bohdanečské béčko...
Důvod k odchodu bylo hlavně malé herní vytížení v krajském přeboru. Samozřejmě že bylo zrušené béčko, dost lidí šlo právě do Bělé, a tak jsem je následoval.
Docela by mě zajímalo, kolik toho víte o slavných časech fotbalu v Lázních Bohdaneč?
Jen něco málo z povídání, samozřejmě vím, že klub se podíval do nejvyšší české fotbalové soutěže.
Jste jediný fotbalista v rodině?
Dá se říci že ano. Taťka, který fotbal trénoval, už tu není mezi námi a můj starší bratr je trenérem v FK Pardubice u mládeže.
S tatínkem mi to je líto, ale určitě by měl radost, jak Vám to střílelo v Přelouči. Byla možnost dát i hattrick? Možná Váš nejlepší zápas v Bělé?
Ano, nejlepší zápas ve Bělé určitě. Šance na hattrick už nepřišla, protože z jedné akce, kdy bych dostával míč do výborné šance, zablokoval domácí obránce.
Na jaře už přeci jen Rohovládova Bělá vícekrát dokázala potěšit své fanoušky a zvítězit. Chodíte s ostatními po utkání slavit, nebo se hned vracíte domů?
S ostatními moc nechodím, většinou se vracím domů odpočinout si nebo pomoct rodině.
S čím doma pomáháte?
Pomáhám s domácími pracemi jako uklízení, praní, umývání nádobí. Prostě cokoliv je potřeba. Samozřejmě věnuji také svůj volný čas co nejvíce přítelkyni.
Vy jste Lukáši takový vzorňák! Tak aspoň na závěr prozraďte nějakou svou neřest. Co víte, že je Vaše slabší stránka a chtěl byste na tom zapracovat.
Myslím, že dochvilnost a určitě urážlivost.