Manželka asi stráví nějaký čas v kuchyni, aby připravila nějakou pochutinu, směje se Hráč kola Michal Zlatohlávek

Co se nepovedlo spoluhráčům, to udělal střídající hráč Volduch během pár minut pobytu na hřišti – vstřelil gól. Na body to ovšem nestačilo (REPORT ZDE!), díky vašim sedmadvaceti procentům hlasů na vítězství v naší anketě ale ano.

0
Michale, jaká byla vaše první reakce na vítězství?
Já jsem byl vůbec překvapený, že jsem byl vůbec nominovaný, když jsem hrál tak krátce. Ale vítězství je samozřejmě milé a potěšilo mě.
Věděl jste o nominaci?
Samozřejmě, hlavně od kamarádů.
Náš portál sledujete?
Určitě, moc se mi líbí. Je to pro nás amatéry zpestření.
Bude vás výhra něco stát v kase?
Myslím si, že určitě. Už mi spoluhráči něco dávali najevo. Manželka asi stráví nějaký čas v kuchyni, aby připravila nějakou pochutinu (smích).
Pojďme k duelu v Nýřanech, jak byste ho zhodnotil?
Vůbec se nám nevydařil, nesetkali jsme se s moc dobrou formou. Všude jsme byli pomalejší, horší. První poločas jsme ještě ubránili na 1:0, jenže následovaly dva zbytečné góly a už se to špatně dotahovalo. V závěru jsme se sice dvakrát prosadili, ale to byla již jen kosmetická úprava.
Jak byste svou situaci popsal?
Vždycky když jdu na hřiště, chci dát gól. I když byl stav 0:4, říkal jsem si, že si ho alespoň dám. Přišla krásná přihrávka za obranu od spoluhráče, následně to již bylo jednoduché – stačilo přesně zamířit k tyči kolem gólmana.
Nyní vás čeká doma tým, který je o příčku výše. Co od Zbiroha čekat?
Pro nás jde o klíčový zápas prakticky. Musíme se soupeři ze spodních pater tabulky bezpodmínečně bodovat. O víkendu to musejí být tři body, záchrana je důležitá.
Pojďme přímo k vám. Jak jste si a kdy našel k fotbalu cestu?
Začal jsem v přípravce v Rokycanech, ale pak jsme tak nějak skončil a k fotbalu se vrátil až v patnácti, kdy mě přemluvil kamarád, abych šel do Hrádku. Tam se to ale p nějaké době rozpadlo, tak mě zase jiný zavedl sem do Volduch a zde zatím působím.
Vyhovuje vám váš post?
Já jsem hrál vždycky útok a vždycky také budu. Se svojí postavou ani pomalu nikam jinam stejně nemůžu (smích).
Máte svůj fotbalový vzor?
Zlatan Ibrahimovic. Dává hodně pěkných gólů, líbí se mi jeho tah na bránu, vždy myslí na útok.
Děkuji za rozhovor a přeji mnoho nejen sportovních úspěchů!