Radime, gratuluji ti k vítězství v naší anketě. Jaká byla reakce na tvoji výhru v naší anketě ?
Upřímně jsem to vůbec nečekal, bylo to milé překvapení.
Jak si byl spokojený se svým výkonem?
Trochu, bylo by to lepší kdybychom vyhráli.
Jaký byl zápas z tvého pohledu?
Soupeř dal rychlý první gól a pro nás bylo těžké odpovědět. Nedařilo se nám správně vyřešit dobře rozjeté akce a ve finální fázi jsme to řešili moc zbrkle a špatnými rozhodnutími.
Ve druhém poločase soupeř přidal další dva góly a za stavu 3:0 měl zápas dobře rozehraný. I tak jsme ale pořád věřili, že můžeme zápas ještě zdramatizovat. Podařilo se nám dát gól na 3:1 a začali jsme být lepší. Pak jsme snížili na 3:2 a ke konci zápasu jsme si vytvořili tlak, ale už se nám nepodařilo srovnat.
Nyní vás čeká Litohoř. S čím do zápasu půjdete A jaký výsledek vás uspokojí?
Do dalšího zápasu půjdeme s tím, že se chceme vrátit zpátky na vítěznou vlnu po dvou prohraných zápasech. Cílem je výhra — ideálně s nulou vzadu.
Čím vším je pro tebe fotbal?
Fotbal je pro mě zábava a spousta krásných zážitků.
Máš ve vašem týmu nějakou přezdívku?
Ano, mám přezdívku. Kluci mi říkají Fousek, už od dorostu.
Vzpomeneš si na nějaký vtipný moment nebo jinou fotbalovou příhodu, na kterou nikdy nezapomeneš a o co šlo?
Vtipných momentů mám hodně, těžko vybrat jen jeden.
Jak tě podporuje rodina?
Rodina je pro mě velká podpora — jezdí na moje zápasy a když potřebuju pomoct, jsou vždycky tu.
Jak jsi s fotbalem začínal a kde všude jsi působil?
K fotbalu mě přivedli starší kamarádi z vesnice. Začínal jsem ve Valči a potom jsem přestoupil do Lipníka, kde hraju dodnes.
Máš nějaké fotbalové cíle do budoucna?
Chci se neustále zlepšovat a být lepší.