Gratuluji k vítězství, bylo to opravdu těsné. Jaký z toho máte pocit?
Děkuji, určitě to potěší i přesto, že jsem v sezoně měl určitě lepší výkony.
Bude z toho nějaká pokuta do kasy, už Vám kluci něco říkali?
Zatím nikdo nic neříkal, ale něco do kabiny určitě dám.
Sledoval jste Vy osobně nějak průběh hlasování a tušíte, kdo má na Vaší výhře největší zásluhu?
Průběh jsem úplně nesledoval. Abych řekl pravdu, tak donedávna jsem ani nevěděl, že něco takového vůbec je (smích). Největší zásluhu má asi spoluhráč Lukáš Novák, který to poslal do naší fotbalové skupiny.
Vy jste opravdu klíčovým hráčem, o kterého mělo zájem spoustu týmů. Proč jste se rozhodl právě pro Rybniště?
Změnily se mi priority a na ten fotbal už není tolik času a volba je jasná. V Rybništi jsem doma a cítím se tu skvěle.
Kdo je podle Vás tahounem týmu a jaká je atmosféra v kabině?
U nás nejde přímo o tahouna, ale o celou kostru týmu. Jsou tam pozice, které jsou skoro jasné, a když se sejde ta kostra týmu, tak se na to nabalí výkon celého týmu. V kabině panuje dobrá nálada i po zápasech, kde jsme zklamali…
Jak Vy sám hodnotíte svůj výkon v derby?
Jak jsem říkal na začátku, určitě jsem měl v této sezoně lepší výkony. Takže asi takový průměr, ale bylo to od každého odmakané naplno a bylo vidět, že jsme chtěli vyhrát mnohem víc!
V sobotu Vás čeká další derby, jaký očekáváte průběh?
Ano v sobotu nás čeká další těžký zápas. Průběh se těžko odhaduje, jelikož to vypadá, že zrovna na tenhle zápas naše kostra nebude kompletní, ale jedeme pro body.
Co považujete za svoji nejsilnější a naopak nejslabší stránku na hřišti?
Moje nejsilnější stránka bude asi vítězná mentalita, myslím si, že dokážu tým strhnout i když se ne úplně daří. Slabých stránek moc není (smích), ale nebudu je zmiňovat veřejně.
Máte nějakého oblíbeného soupeře? Někoho proti komu se Vám dobře hraje?
Vyloženě oblíbeného soupeře nemám, ale určitě jako každého mě baví ty vyhrocené zápasy jako jsou derby.
Na závěr již tradičně, máte nějaký vzkaz pro čtenáře, či fanoušky?
Chtěl bych určitě poděkovat fanouškům, kteří chodí na naše zápasy a začali jezdit i na venkovní. A taky spoluhráčům za aktuální sezónu.