ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 9.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2015-2016

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 9. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Tentokrát je jim Milan Šumšal z Lukova, který v duelu s Nevšovou vstřelil dvě branky a pomohl tak výrazně svému týmu k prvním  třem bodům. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Facebook - fotbalunas.cz Zlínská kraj

0
V úvodu gratulace k hráči kola, co Tě to bude v kabině stát?
Díky za gratulaci...minimalně pullitřík domácí slivovice mě v kabině nemine.
Tvůj výkon podle fotbalových expertů v Nevšové byl výborný, jak ho hodnotíš sám a také výkon Vašeho týmu?
Myslím, že výkon celého týmu, nejen můj,byl výborný. Především první poločas nám skvěle vyšel. Soupeře jsme téměř do ničeho nepustili a my jsme si vytvořili poměrně dost šancí. Druhý poločas moc nedokážu okomentovat, protože asi v 60. minutě jsem po velmi tvrdém střetu z gólmanem soupeře musel vystřídat a většinu druhého poločasu jsem strávil pod sprchou v šatně
Kde jsi začínal s fotbalem a jaká je zatím Tvoje kariéra?
S fotbalem jsem začal v Kašavě za žáky, kde jsem chodil do školy. Asi v 17-ti letech jsem z dorostu přestoupil do Lukova, kde kromě půlročního hostování ve Fryštáku před třemi lety, hraju doteď...
Jak se Ti hraje se svými spoluhráči, koho považuješ za největší tahouny Lukova?
Se svými spoluhráči se znám spoustu let, takže na hřišti o sobě celkem víme, jen bohužel máme velmi úzký kádr, takže každý kluk, který vypadne z nějakého důvodu se sestavy, je citelně znát, proto některé výsledky, hlavně ze začátku této sezony, podle toho vypadají...
Co Tvoje další zájmy, kromě fotbalu a práce, komu fandíš a kdo je Tvým fotbalovým vzorem?
Jinak mým velkým koníčkem, kromě fotbalu, je hokej. Ten hraji za Kostelec brumovskou ligu skupinu C a tam se nám proti fotbalu daří daleko lépe. Momentálně se dělíme o první místo s krásným skóre 46-16. Nikdy jsem neměl vyloženě nějaký fotbalový vzor, ale kdybych měl vybrat některého z těch nej fotbalistů, asi by to byl hráč, který už momentálně nehraje - Zinedine Zidane.
O víkendu hrajete doma se Tečovicemi, to bude asi těžký protivník?
V neděli nás čekají Tečovice, na které se samozřejmě moc těšíme a pokud podáme minimálně stejný výkon jako v Nevšové, tak by doufám mohli být taky nějaké první domácí body. Každopádně to bude těžký zápas a v téhle té vyrovnané skupině můžete vyhrát, ale i samozřejmě prohrát s kterýmkoliv týmem.
Jak se Ti líbí náš nový portál o nižších soutěžích, od tohoto týdne zde jsou i statistiky jednotlivých hráčů, branky, karty, střídání - co by jsi ještě vylepšil na portálu fotbalunas.cz
O tomto novem portálu vím asi jen 14 dní, ale každopádně Vás musím pochválit, je super, že je něco takového i pro nižší soutěže, jako je třeba ta naše.
Dík za rozhovor, ať se Vám o víkendu daří....