ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 25.kolo Olomoucký | Prostějov | Okresní přebor , 2014-2015

Hráčem kola se stal po čtvrté v řadě hráč Horního Štěpánova Pavel Navrátil. Jedná se o prvního hráče, který vyhrál hlasování během jarní části už podruhé. Názory a zajímavosti Pavla Navrátila viz. níže v uvedeném rozhovoru.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
0
Jak hodnotíte svůj výkon ve víkendovém zápase?
I minule jsem říkal, že mi nepřísluší hodnotit sám sebe, to je spíše otázka pro trenéra popřípadě spoluhráče.
Jaká jsou vaše očekávání před dalším zápasem?
Pokud bude hrát Zdětín ještě o záchranu, jelikož ještě nevím, kolik bude padat mužstev. Bude se jednat asi o vyhrocenější utkání, většinou to s nimi bývá cítit i v soubojích. Zdětín má skladbu mužstva spíše staršího věku.
Jak jste spokojen se svými výkony během celé sezóny?
Opět bych nerad hodnotil, ale pokud slouží zdraví, tak se to zvládá odehrát. Toto hodnocení je opět spíše pro trenéra.
Jak jste spokojen s výkon svého týmu v sezóně?
Ze začátku podzimu jsme měli hodně dobrý rozjezd, konec podzimu jsme stagnovali a jaro jsme zvládali jak herně tak výsledkově. Postavení v tabulce odpovídá našemu kádru.
Když porovnáte vaše očekávání před sezónou a současné pořadí, kdo je pro vás černým koněm soutěže, a kdo naopak největším zklamáním pro vás?
Černým koněm soutěže je pro mě Skalka, jsem mile překvapen, jak si počíná jako nováček. Jak jsme s ní hráli, tak hrála Skalka celkem dobrý fotbal. Zklamáním je pro mě nepostup Hané, čekal jsem, že po pádu o dvě třídy níže přesvědčivě vyhraje soutěž a postoupí.
Přemýšlel jste o tom, jak dlouho hodláte ještě hrát fotbal?
Vzhledem k tomu, že mám problémy s kolenem, pokud dá zdraví a bude zájem ze strany Horního Štěpánova, tak bych si rád zahrál ještě půl roku, ale člověk nikdy neví, jestli nepřijde nějaké zranění.
Po čtvrté za sebou je hráčem kola hráč Horního Štěpánova, co na to říkáte? Myslíte si, že i v posledním kole zvítězí hráč Horního Štěpánova
Ve Štěpánově je asi tento fotbalový portál velmi oblíbený, u ostatních celků to asi není takto sledované. Vzhledem tomu, že v Horním Štěpánově je spousta lidí do fotbalu zapálených, tak jsme se to dozvěděl i já. Je to velmi dobré, že si člověk může přečíst o týmech z okresu. Jestli zvítězí v dalším kole nás hráč bude záležet koho nominuje trenér, a jak budou hlasovat naši fanoušci. Zároveň bych chtěl ještě poděkovat našemu trenérovi, který má ve mě důvěru a zvolil mě.

Související články

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Sokol Vrchoslavice 1946 22 77:30 55
2 Horní Štěpánov 22 80:38 50
3 FC Dobromilice 22 56:44 42
4 Sokol Držovice 21 54:37 41
5 Sokol Tištín 22 47:52 36
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Libor Němec 20
2 Pavel Foret 16
3 Valina Borja Solano 16
4 Jan Studený 15
5 David Abrahám 15
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Venca Likeš 58 46% 0
2 Jiří Jetmar 36 48% 0
3 Radim Mudrik 10 45% 0
Zobrazit celou tabulku