Procházka Jaroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Nejdek - Svatava 7:2 (2:1) 23.03. 12:00 -
Toužim - Citice 5:2 (2:2) 12.11. 10:30 -
Král. Poříčí - Nová Role 7:2 (2:1) 01.10. 16:00 -
Citice - KV-Dvory 3:4 (2:2) 17.09. 16:30 -
KV-Dvory - Lomnice 7:0 (2:0) 10.09. 10:30 -
Karlovy Vary B - Toužim 4:5 (1:2) 04.09. 10:00 -
Žlutice - Fr.Lázně 4:0 (2:0) 03.09. 14:00 -
Nová Role - Citice 3:4 (0:2) 27.08. 17:00 -
KV-Dvory - Vintířov 4:0 (3:0) 20.08. 10:30 -
Lokomotiva KV - Lomnice 0:2 (0:1) 18.06. 10:15 -
Skalná - Březová B 1:3 (1:2) 11.06. 10:30 -
Chodov - Král. Poříčí 1:2 (0:1) 21.05. 17:00 -
Citice - Ostrov B 3:2 (3:2) 21.05. 13:00 -
Hazlov - Sedlec 0:0 (0:0) 15.05. 10:30 -
Nová Role - Hroznětín 0:6 (0:3) 14.05. 17:00 -
Březová B - Hvězda Cheb B 4:5 (4:3) 08.05. 10:30 -
Lomnice - Nové Sedlo 2:1 (0:0) 07.05. 15:00 -
Křižovatka - Sedlec 2:2 (0:0) 01.05. 10:30 -
Plesná - M. Lázně 5:2 (3:1) 30.04. 14:00 -
Mar. Lázně B - Trstěnice 4:2 (2:2) 27.04. 18:00 -
Sokolov B - Lipová 14:1 (9:0) 24.04. 17:00 -
Žlutice - Nové Sedlo 4:5 (2:4) 23.04. 17:00 -
Chodov - Vintířov 0:6 (0:5) 09.04. 16:30 -
Březová B - Merklín 8:0 (4:0) 03.04. 12:30 -
Hroznětín - Toužim 4:1 (2:0) 26.03. 15:00 -
FC Cheb - Nejdek 8:1 (4:0) 25.03. 18:00 -
Hroznětín - Lomnice 2:0 (2:0) 23.10. 15:00 -
Citice - Kraslice 4:3 (2:1) 16.10. 15:30 -
Litoměřicko - Vilémov 1:2p. (0:0) 09.10. 14:00 -
Lomnice - FC Cheb 1:4 (0:1) 02.10. 15:00 -
Srbice - Brná 0:2 (0:0) 25.09. 16:30 -
Nová Role - Nové Sedlo 3:1 (0:1) 04.09. 17:00 -
Hroznětín - Nejdek 3:2 (1:1) 03.09. 17:30 -
Hořovice - Robstav 1:1 (0:1) 28.08. 10:30 -
Loket - Skalná 0:4 (0:2) 15.08. 15:00 -
Lokomotiva KV - Chodov 1:3 (1:1) 14.08. 10:15 -
Loket - Kraslice 7:1 (5:0) 04.10. 15:00 -
Habartov - Dolní Žandov 3:2p. (0:0) 26.09. 13:00 -
Mar. Lázně B - Hvězda Cheb B 1:4 (0:2) 20.09. 15:00 -
Chodov - Hroznětín 1:3 (1:3) 19.09. 16:30 -
Fr.Lázně - Chodov 4:1 (2:0) 12.09. 15:00 -
Krajková - Tři Sekery 2:3 (2:1) 06.09. 13:30 -
Hranice - Plesná 3:4p. (2:1) 05.09. 13:30 -
Kraslice - Kynšperk 6:4 (1:1) 30.08. 14:00 -
Citice - Pila 7:2 (1:0) 29.08. 17:00 -
H. Slavkov - Hroznětín 4:2 (1:1) 09.11. 10:15 -
Kynšperk - Kolová 6:2 (2:2) 02.11. 10:15 -
Drmoul - Pila 2:1 (2:0) 27.10. 14:30 -
Skalná - Loket 5:1 (0:0) 20.10. 15:30 -
Toužim - Nové Sedlo 0:3 (0:1) 13.10. 15:30