JURNÍČEK Břetislav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Čechovice B - Němčice 1:3 (0:2) 24.03. 15:00 -
Dobromilice - Plumlov B 4:1 (2:0) 05.11. 14:00 -
Sokol Držovice - Kralice B 12:3 (5:2) 04.11. 14:00 -
Vyšovice - Brodek u PV B 5:1 (4:0) 29.10. 14:30 -
Otaslavice B - Němčice 2:1 (2:0) 28.10. 14:30 -
Vrahovice - Kostelec B 0:3 (0:2) 21.10. 14:30 -
Nezamyslice B - Tištín 3:7 (3:3) 15.10. 15:00 -
Sokol Držovice - Určice B 2:3p. (1:1) 14.10. 15:00 -
Brodek u PV B - Bedihošť 7:0 (3:0) 08.10. 15:00 -
Čechovice B - Smržice 3:6 (1:2) 07.10. 15:00 -
Brodek - Určice B 2:3 (1:1) 30.09. 15:00 -
Velké Opatovice - Lažánky 1:0 (1:0) 28.09. 15:30 -
Nezamyslice B - Brodek u PV B 4:5p. (2:3) 24.09. 15:30 -
Vrahovice - Sokol Držovice 0:1 (0:0) 23.09. 15:30 -
Přemyslovice B - Zdětín 1:0p. (0:0) 17.09. 15:30 -
Jevíčko - H. Újezd 5:2 (2:1) 16.09. 16:00 -
Biskupice - Bedihošť 0:1p. (0:0) 10.09. 16:00 -
Otaslavice B - Plumlov B 4:3p. (0:1) 09.09. 16:00 -
Dobromilice - Otaslavice B 0:2 (0:0) 03.09. 16:00 -
Nezamyslice - Němčice 4:2 (3:0) 02.09. 16:00 -
Vyšovice - Bedihošť 3:2 (1:2) 27.08. 16:30 -
Konice - Nezamyslice 2:1 (1:0) 26.08. 16:30 -
Hradec - Cerekvice 0:0 (0:0) 19.08. 17:00 -
Kralice B - Dobromilice 7:2 (0:1) 13.08. 17:00 -
Brodek - Vyšovice 6:1 (5:0) 17.06. 17:00 -
Brodek B - Ptení 2:5 (0:2) 17.06. 14:00 -
Pavlovice u Koj. - Tištín 2:1 (1:0) 11.06. 17:00 -
Olšany - Určice B 5:4 (1:3) 10.06. 17:00 -
Kralice B - Němčice 0:2 (0:2) 04.06. 17:00 -
Vyšovice - Dobromilice 3:4 (3:3) 28.05. 17:00 -
Určice B - Vrahovice 0:4 (0:0) 21.05. 17:00 -
Čechovice B - Čechy p. Kosířem 2:1 (1:0) 20.05. 17:00 -
Olšany - Kostelec B 1:2 (0:1) 13.05. 16:30 -
Přemyslovice - Nezamyslice 3:2 (0:2) 07.05. 16:30 -
Sokol Držovice - Kralice B 2:3p. (2:0) 06.05. 16:30 -
Sokol Vilémov - Brodek B 7:2 (3:0) 05.05. 17:00 -
Kladky - Ptení 3:2p. (1:1) 30.04. 16:30 -
Dobromilice - Němčice 1:2 (1:1) 23.04. 16:00 -
Brodek B - Hvozd 0:2 (0:2) 22.04. 16:00 -
Jevíčko - H. Újezd 3:1 (2:1) 01.04. 16:00 -
Vyšovice - Němčice 1:0 (0:0) 26.03. 15:00 -
Otaslavice B - Čechy p. Kosířem 3:1 (0:1) 30.10. 14:30 -
Přemyslovice - Brodek 1:2 (1:1) 23.10. 14:30 -
Zdětín - Ptení 0:2 (0:0) 22.10. 13:30 -
Pavlovice u Koj. - Bedihošť 2:3 (0:3) 09.10. 15:00 -
Nezamyslice - Kostelec B 3:1 (2:1) 08.10. 15:00 -
Vicov - Němčice 1:0 (0:0) 02.10. 15:00 -
Želeč - Otaslavice B 1:2 (1:1) 25.09. 15:30 -
Boršov - Polička B 5:1 (4:0) 24.09. 15:30 -
Konice - Sokol Vilémov 3:0 (2:0) 18.09. 15:30