Hrnčál Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Dolní Žandov - Hranice 2:3 (2:1) 23.03. 15:00 -
Tři Sekery - H. Slavkov 2:5 (0:2) 23.03. 12:00 -
Hranice - Lipová 2:2 (2:1) 04.11. 14:00 -
Plesná - Kynšperk 8:3 (0:0) 28.10. 14:00 -
Luby - Vojtanov 3:2 (3:0) 28.10. 11:00 -
Hranice B - Křižovatka 0:2 (0:1) 15.10. 14:00 -
Březová B - Sokolov B 1:3 (0:2) 15.10. 10:30 -
Aš - Fr.Lázně 2:9 (2:6) 07.10. 13:00 -
Březová - Dolní Žandov 2:3 (2:1) 16.09. 16:30 -
Hranice - Tři Sekery 0:10 (0:5) 09.09. 17:00 -
Teplá - Kynšperk 4:2 (1:2) 26.08. 14:00 -
Hvězda Cheb B - Rychnov 5:1 (3:0) 20.08. 17:00 -
Tři Sekery - Teplá 4:3 (0:0) 19.08. 14:00 -
Loket - Nejdek 2:1 (0:0) 13.08. 14:00 -
Chyše - Fr.Lázně 0:5 (0:2) 10.06. 17:00 -
Sokolov B - Žlutice 2:3 (1:2) 04.06. 17:00 -
Milhostov - Kynžvart 1:2 (1:0) 04.06. 14:00 -
Teplá - Aš 3:4 (0:2) 03.06. 14:00 -
Svatava - Dolní Žandov 2:1 (0:1) 28.05. 14:00 -
Hranice - Rychnov 7:3 (1:1) 27.05. 14:00 -
Kynšperk - Kolová 3:3 (3:2) 27.05. 10:30 -
Král. Poříčí B - Kolová 3:5 (1:4) 14.05. 17:00 -
Chyše - Sokolov B 1:5 (1:3) 13.05. 17:00 -
Kynšperk - Dolní Žandov 5:0 (2:0) 13.05. 10:30 -
Plesná - Lipová 0:4 (0:4) 29.04. 17:00 -
Fr.Lázně - Březová B 2:1 (1:1) 29.04. 10:00 -
Hrozňatov - Křižovatka 2:2 (2:1) 23.04. 10:30 -
Teplá - Bukovany 5:2 (3:1) 15.04. 13:30 -
Sedlec - Březová 4:5 (1:2) 09.04. 16:30 -
Aš - Hranice 4:5 (2:1) 01.04. 13:30 -
Hvězda Cheb B - Loket 7:2 (3:1) 26.03. 17:00 -
Trstěnice - Ostrov B 1:1 (0:1) 12.11. 14:00 -
Teplá - Kolová 7:1 (3:0) 24.09. 13:30 -
Křižovatka - Hrozňatov 6:4 (3:1) 11.09. 14:00 -
Teplá - Dolní Žandov 4:2 (3:1) 10.09. 14:00 -
Kolová - Rychnov 1:3 (1:1) 04.09. 10:30 -
Hranice - Aš 0:3 (0:0) 03.09. 14:00 -
Žlutice - Pila 2:3 (1:2) 20.08. 14:00 -
Březová B - Rychnov 3:0 (2:0) 18.06. 10:30 -
M. Lázně - Bukovany 2:1 (1:0) 05.06. 14:00 -
Sedlec - Plesná 1:4 (1:1) 04.06. 14:00 -
Ostrov B - Březová B 4:1 (1:0) 29.05. 17:00 -
FC Cheb B - Hranice B 6:0 (2:0) 18.05. 18:00 -
Kraslice - Trstěnice 2:9 (2:2) 15.05. 14:00 -
Dolní Žandov - Habartov 3:1 (0:0) 14.05. 14:00 -
Hranice - Chyše 4:2 (2:2) 30.04. 14:00 -
Aš - Křižovatka 6:1 (4:1) 23.04. 14:00 -
Březová B - Pila 0:2 (0:2) 10.04. 14:15 -
Ostrov B - Skalná 7:2 (5:1) 03.04. 16:30 -
Kraslice - Ostrov B 1:4 (0:2) 27.03. 14:00