BRANDSTEIN René
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Městec B - Chrast 1:1 (1:1) 04.11. 14:00 -
Dřenice - Chroustovice 4:1 (2:0) 29.10. 14:30 -
Ctětín - Vraclav 2:2 (0:0) 22.10. 15:30 -
Svídnice - Orel 0:5 (0:2) 21.10. 15:30 -
Rosice - Jenišovice 2:0 (0:0) 15.10. 16:00 -
Holetín - Svratouch B 3:1 (1:1) 30.09. 16:00 -
Prachovice - Zaječice 2:1 (1:1) 23.09. 16:30 -
Horní Bradlo - Chrast 1:4 (0:2) 16.09. 16:30 -
Jenišovice - Miřetice B 2:5 (1:0) 02.09. 16:00 -
Bítovany - Slatiňany B 1:1 (0:1) 26.08. 15:00 -
Křižanovice - Nasavrky 1:0 (1:0) 12.08. 17:00 -
Chroustovice - Tuněchody 6:0 (2:0) 17.06. 17:00 -
Chrast - Kočí 2:0 (1:0) 28.05. 17:00 -
Chroustovice - Ronov 4:2 (2:1) 20.05. 17:00 -
Dřenice B - Bojanov 3:2 (2:1) 14.05. 17:00 -
Chroustovice - Kočí 2:0 (0:0) 05.05. 18:00 -
Orel - Stolany B 5:4 (3:2) 29.04. 17:00 -
Městec B - Slatiňany B 3:0 (1:0) 23.04. 17:00 -
Bojanov - Prachovice 1:8 (0:0) 22.04. 17:00 -
Miřetice B - Svratouch B 5:0 (1:0) 08.04. 16:30 -
Ronov - Kameničky 2:3 (2:0) 02.04. 16:30 -
Městec B - Křižanovice 2:0 (0:0) 05.11. 14:00 -
Svídnice - Bojanov 5:1 (1:1) 29.10. 14:30 -
Ronov - Horní Bradlo 1:2 (0:0) 23.10. 14:30 -
Vraclav - Holetín 0:3 (0:0) 16.10. 14:30 -
Miřetice B - Jenišovice 3:2 (3:0) 09.10. 15:00 -
Nasavrky B - Rosice 5:1 (4:1) 08.10. 15:00 -
Chrast - Ronov 2:0 (1:0) 01.10. 15:00 -
Trh.Kamenice - Bojanov 2:0 (1:0) 24.09. 15:30 -
Městec B - Kameničky 2:2 (0:2) 17.09. 15:30 -
Bítovany - Zaječice 1:2 (1:0) 11.09. 16:00 -
Kočí - Chroustovice 3:0 (2:0) 03.09. 16:00 -
Prachovice - Dřenice B 4:1 (2:1) 27.08. 17:00 -
Nasavrky B - Vraclav 2:2 (2:1) 18.06. 16:30 -
Miřetice B - Vítanov 1:0 (1:0) 18.06. 13:00 -
Tuněchody - Ronov 1:3 (1:3) 12.06. 17:00 -
Bukovka - Moravany B 0:8 (0:3) 11.06. 17:00 -
Prachovice - Slatiňany B 3:1 (2:1) 04.06. 17:00 -
Holetín - Miřetice 1:6 (1:3) 28.05. 17:00 -
Bořice - Jenišovice 5:1 (2:0) 22.05. 17:00 -
Ronov - Křižanovice 2:2 (2:1) 15.05. 17:00 -
Nasavrky B - Žl. Chvalovice 5:2 (4:2) 14.05. 17:00 -
Stolany B - Bítovany 2:1 (0:0) 08.05. 17:00 -
Svídnice - Chrast 2:1 (0:1) 30.04. 17:00 -
Krouna - Kočí 1:2 (1:1) 17.04. 17:00 -
Dřenice - Krouna 3:1 (0:0) 26.03. 15:00 -
Křižanovice - Holetín 3:1 (1:0) 30.10. 14:30 -
Dřenice - Ronov 2:1 (0:1) 23.10. 14:30 -
Jenišovice - Prachovice 0:3 (0:1) 23.10. 10:30 -
Městec B - Holetín 4:2 (4:1) 16.10. 14:30